Wpis z mikrobloga

#mbank #kredyt #banki #dzialalnoscgospodarcza

Prowadzę działalność od dwóch miesięcy, chciałbym wziąć kredyt na początek. Jako osoba prywatna mój wniosek zostaje odrzucany z racji zbyt krótkiego czasu otrzymywania dochodów. W mBanku jest oferta kredyt na firmę od pierwszego dnia działalności. Mimo takiego hasła mój wniosek nie zostanie odrzucony z takiego samego powodu?
  • 6
  • Odpowiedz
@jasieeks: ze strony mBanku - okres Cię nie skreśla, można dostać do 30 tysięcy ALE pod warunkiem, że masz u nich rachunek z regularnymi wpływami od co najmniej 12 miesięcy lub kredyt hipoteczny od co najmniej 6 miesięcy, lub zwykły kredyt od co najmniej 12 miesięcy.
  • Odpowiedz
@Tomaszku: Mam u nich rachunek prywatny od 4 lat. Miałem na nim przez ostatnie trzy lata stałe wpływy ale nie z tytułu pracy i od końca tamtego roku wpływają mi alimenty. I teraz czy takie wpływy zaliczają się czy tylko te związane z zatrudnieniem?
  • Odpowiedz
@Tomaszku: No chyba jednak skreślił :( Pani w mBanku powiedziała, że kredyt na firmę to ja mogę się starać po pierwszym roku funkcjonowania a nawet głupiego debetu na konto prywatne bez wcześniejszej umowy o pracę nie uzyskam. Wpływy nagle ich nie interesują.
  • Odpowiedz