Wpis z mikrobloga

@mirelle: Tak BNP, wystarczy iść do placówki i wypełnić wniosek - kwestia 15 minut, oczywiście wszyscy kredytobiorcy muszą się podpisać.
@rajdi: nie wiem, ale chyba tak, ja złożyłem, bo sami mi wysłali komunikat z taką propozycją w serwisie internetowym.
@rajdi: to nie ma raczej znaczenia, ja wszedłem do placówki "z ulicy", bo nie umawiałem się na spotkanie. Gostek podszedł z pytaniem w czym pomóc, mówię, że chcieliśmy złożyć wniosek o zmianę formy oprocentowania i po prostu poszedł po druki.

Zapomniałem nadmienić, że zmiana w moim przypadku będzie obowiązywać 5 lat.
@radziuxd: tak, zawsze można spłacić wcześniej xD jak bankom będzie się paliło pod dupą, to żaden bank nie da ci konsolidacji kredytu, bo wbrew powszechnej opinii - bank traktuje mieszkanie jako gorący kartofel, który parzt u jest problemem. Kartofle sprzedaje się owcom, żeby gasiły pożar
Składajcie o stałą stopę, za 2 lata będziecie skamlec, że chcecie znowu zmienne xD bank z wami zawsze wygra, a państwo ogołoci z każdej nadmiarowej gotówki


@milvanb: też jestem tego zdania. Ja zostaję na zmiennej, póki co z aktualnym wiborem 6m i tak będę miał mniejsze oprocentowanie niż choćby to co kolegom proponują wyżej.

Nie sądzę też by w perspektywie najbliższych lat stopy utrzymały się na wysokich poziomach przez dłuższy okres.