Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem gdzie lepiej mieszkać. Gdańsk, Wrocław, czy Warszawa? Skłaniam się raczej ku jednemu z tych pierwszych dwóch... Gdzie jest więcej introwertyków? I ogólnie wszystkie inne aspekty które Wam przyjdą do głowy możecie opisać?
Piszę z anonimowych bo ban

#gdansk #wroclaw #warszawa #polska #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61f99c9799f26e000a5d6320
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 21
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Gdańsk. Mieszkałem w Warszawie i Wrocławiu(obecnie). We Wrocławiu to chyba tylko wały są fajne, latem - jak kolega wyżej napisał. Infrastruktura tragiczna, drogi w stanie agonalnym, komunikacja jeździ jak chce (lub nie). Miejsc nadających się do zamieszkania wbrew pozorom nie ma wcale tak wiele. Ogólnie po latach mało mnie rzeczy zachęca do dalszego mieszkania tutaj ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mieszkałem wiele lat we Wro, mieszkam w Waw teraz. Bierz Trójmiasto, może nie koniecznie Gdańsk, ale to wsunie zależy gdzie i co. Kiedyś tam się przeprowadzę. W lecie masa aktywności i możliwości, w zimie trochę psy dupami szczekają, ale to jak wszędzie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak chcesz kupować swoje mieszkanie, to raczej Wrocław. W Gdańsku miejsca mało, bo morze i Sopot/Gdynia, więc miasto rozrasta się w stronę wysypisk śmieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak chcesz wynajmować, to polecam Gdańsk. Sam mieszkam we Wrocławiu i jakbym miał się gdzieś ruszać, to w stronę morza właśnie.
  • Odpowiedz
@eeemil: ach ten mit super powietrza w Gdańsku, a tymczasem jak się patrzy na jakość powietrza to Gdańsk lepszy jest może o 30%. Różnica jest, ale nie taka duża jak się może wydawać.
Ja mieszkałem w tych miastach, Wrocław IMO wygrywa.

Wawa to bardzo specyficzne miasto, nie każdy je polubi. Ja nie polubiłem, głównie przez ludzi.
Trójmiasto jest ok, ale nad morzem wiecznie wieje i #!$%@?. Lata jest tam może tydzień
  • Odpowiedz
@dobrowolskii przecież w Warszawie śmierdzi. Kurna żadnych pagórków xD śmierdząca rzeka "krulofa p0lskich żek", która tylko przy źródle jest piękna xD
Zasrane auta, ciągle korki xD "oo mamy dużo miejsc pracy, postępowa Warszawa, kurna KIELCE TO JEST MIASTO, już nawet niech będzie Kraków, który przynajmniej jakoś wygląda xD
  • Odpowiedz
@dobrowolskii nie potrzeba nam takich ludzi xD
Ciekawe czemu ludzie wynoszą się z takich miast na obrzeża. Matko, nigdy metropolii. Tłum ludzi, fujka. No ale mogę zrozumieć, że niektórzy lubią żyć w klatkach ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@dobrowolskii nie no Mirku, trochę to półżartem napisałam. Nie lubię dużych miast, ale rozumiem ludzi, którzy tam mieszkają. Wygoda i wszystko pod ręką. :D
O ale rzeka wam śmierdzi :P
  • Odpowiedz