Wpis z mikrobloga

@interpenetrate: kilka dni temu kupiłem ostatnie auto. został mi 1 mln na koncie i po co mi więcej? nie kumam po co w takiej grze takie nabijanie kasy. Mam nagrane ze 100h, jeżeli nie dadzą zaraz dodatku, to o grze całkowicie zapomnę, cotygodniowe wyzwania zaczęły mnie męczyć o wiele szybciej niż w 4... przelało się chyba w momencie zadania z tym starym fordem i 140km przejechanymi...
@niejestemjutuberem: pomijając wpadkę ze 100 milami w wyzwaniu, za którą podobno przeprosili, to robią przebalansowanie właśnie po to, żeby tacy jak ty mieli 100 brakujących samochodów i mieli motywację do grania przez 2 lata, a nie "wczoraj kupiłem ostatnie auto" :)
@ujdzie: weź pod uwagę, że gram od dnia 0, mam vip i car passa i nagrałem się sporo, moim zdaniem przynajmniej... W moim przekonaniu czas na zdobycie tych aut był optymalny. I tak już od jakiegoś czasu za nimi nie biegałem - zwłaszcza, że zepsuli TOTALNIE ekonomię na początku, pozwalając na exploity. Tego już nie naprawią. Ja już dziękuję za dalszą grę, nie jest to jednak zmotywowane skompletowaniem aut, a po