Wpis z mikrobloga

@COVID-21: no i wy nawet wypieracie się że jestescie za nowakiem czy andrzejewskim haha bądz facetem opowiedz sie za kim stoisz. Myslisz ze uwierze ze poprostu nie lubisz Łukasza i tutaj to pokazujesz? Tak o poprostu. Wiesz co lece spac bażancie bo z takimi pipkami nawet nie chce mi sie gadac
@ryba9: Ej ale pretensje ze jestes ograniczony to miej do swojej starej a nie do mnie. Tak jakbys twierdzil ze jak komus sie nie podoba czesio na selekcjonera, to jest od razu przeciwko polsce xD jak zwykle wychodzi ze potraficie tylko szczekac goloduposlowne zarzuty poparte jedynie wlasna mitomania.
@COVID-21: ty jestes ograniczony skoro twierdzisz że ten przykład co podałes to podobna sytuacja a wtrącanie w to czyjes matki gdybys powiedział to mi w oczy nie przez internet dostał byś kopa na łeb za takie zachowanie. Lateksy ogarnijcie się i miejce jakies zasady
@COVID-21: po pierwsze to nie mój Bóg. Po drugie zawsze będę stał za dobrymi chłopakami a jechal z ku.wami jak z rudym czy menelem konfidentami. Po trzecie czyją matkę zaczal ruszac?
@ryba9: pytales dzbanie kogo matke ujcik ruszyl to ci odpowiedzialem, ekoludka i menela, oo to tak teraz ta jazda z konfidentami wyglada na prawilnie i sztywniutko niczym ujcik pod bramka na mrozie, czyli jednak lubisz konfidentwo ale tylko w kierunku osob ktorym ci to odpowiada, logika typowego wychodka, dobra idz "grac na cipce twojej blondi" xD bo mi juz z toba sie gadac nie chce, jestes stracony xD
@ryba9: brawo ryba, w koncu chociaz jeden wpis udal ci sie z kultura, mozna? mozna. Chociazby wtedy jak mowil ze baska powinna sobie sama przyebac jak juz jarek z nia nie mieszka, albo wtedy jak udawal olgierda i cos tam mowil zeby sie baska szykowala bo wraca do niej z ilawy