Wpis z mikrobloga

Szukam kogoś kto będzie potrafił stworzyć dla mnie jedną, z wyglądu banalną rzecz na Woocommerce.

Używam Elementor więc jeśli dobrze wiem to musiałoby to być zrobione właśnie w tym. Możecie się wspomagać płatnymi pluginami które zakupię, czymkolwiek, nawet jeśli wam to zajmie 10 sekund.

Krótko mówiąc posiadam siatkę produktów, chciałbym żeby zachowywało się to w taki sposób: Gdy klient najedzie myszką na produkt A, z boku pojawi się okienko z obrazkiem+tekstem. Bez żadnego klikania, po prostu po samym najechaniu myszką. A jeśli przesunie na produkt B to wtedy pokażą się informacje dla produktu B.

Przykład: https://www.dropbox.com/s/ef9zill8paahzn0/chrome_kpabp8SLZl.mp4?dl=0

Najsensowniej by było, gdyby to okienko od razu pobierało samo domyślny obraz. Jeśli chodzi o opis, no to niby najsensowniej brzmi jeśli pobierałby go z opisu produktu, a że tam mogę sobie już zmieniać kolory tekstu itd to wtedy taka funkcjonalność byłaby z głowy.

Jeśli ktoś ma pojęcie to dajcie znać, raz założyłem ofertę w Freelancer.com to mnie zaspamowali bez czytania nawet o co mi chodzi. Dzięki

#programowanie #www #wordpress #woocommerce #css #html #elementor
  • 5