Wpis z mikrobloga

Jakby Szymon Jadczak załatwił kolejne wznowienie śledztwa w sprawie korupcji w polskiej piłce coś a la jego reportaż o powiązaniach Wisły Kraków z grupami kibicowskimi, to chapeau bas. Małą #retrospekcja, to właśnie reportaż Szymona Jadczaka napędził spiralę i doprowadził do skazania ludzi, którzy mieli powiązania z grupą Sharks.

Nie mam nic do Czesława Michniewicza, życzę mu jak najlepiej, żebyśmy awansowali na te mistrzostwa świata, ale nie mogę już tego przesłuchać "Jestem niewinny" - to jedyna odpowiedź na pytanie o formację 7-1-1. Z jednej strony nie wiem o czym rozmawiałem 711 razy z szefem mafii piłkarskiej w ciągu 2 lat, a z drugiej wiem bardzo dobrze: kto, za co i dlaczego nie grał w meczu, który miał miejsce co najmniej 18 lat temu. Taka odpowiedź nie jest satysfakcjonująca i prowokuje jedynie do dalszych dywagacji. Swoje dokłada też #kanalsportowy i #weszlo ze Stanowskim na czele, którzy zbyt natarczywie promują nowego selekcjonera dowalając do tego zajebiste nagłówki: np. STAN KADRY. Czesław Michniewicz – osąd bohatera

Michniewiczowi o wiele lepiej by zrobiło jakby dzisiaj w HejtPark odpowiedział na te pytanie\a, bez zbędnego naburmuszenia.. ale to się nie wydarzy. Nie spodziewam się tego. Temat ponownie zostanie zawinięty pod dywan i dalej będzie się ciągnął za trenerem. Mam tylko nadzieję, że Stanowski nie będzie się co drugie zdanie wtrącał dzwoniącemu i reagował tak ekspresywnie jak we wczorajszym live z Wichniarkiem.
Czesław Michniewicz sam zresztą powinien dojść do wniosku, że takie zachowania i nadmierne promowanie w mediach przyjaciela nic dobrego mu nie przynoszą. W oczach ludzi telewizji? Spoko, ale w oczach kibiców przeglądających Twittera i generalnie sieć to.. wypada co najwyżej słabo.
#reprezentacja #mecz #pilkanozna #prawdafutbolu
  • 13
@iksboks: co ma Twoim zdaniem zrobić Michniewicz ma opowiedzieć o czym z nim rozmawiał? To może wymyśleć byle co, ma powiedzieć ze ustawiał mecze? No ciężka sytuacja i nie ma jak z tego wybrnąć oprócz tego ze ma mocne kwity z sądu.
@iksboks: Najgorsze jest zachowanie Michniewicza. Można w prosty sposób wybrnąć z pytań dziennikarzy o jego przeszłość jednak on, zamiast odpowiadać spokojnie i mówić że "nie ma on wyroku i to nie czas na takie pytania" to Michniewicz grozi dziennikarzom pozwami oraz odpowiada ze wściekłością w głosie. PR-owo zachowuje się fatalnie.
@Gauczo23: Wystarczyło powiedzieć: "Byłem wtedy początkującym trenerem, podejrzewałem że coś jest nie tak z tymi meczami, ale bałem się narazić na ostracyzm ze strony tak wpływowej osoby jak Fryzjer więc nie mogłem w żaden sposób zareagować, dzwonił do mnie przypomnieć mi że mam nie drążyć tematu w innym wypadku już nigdzie w Polsce nie dostanę pracy. Nie mogłem moich podejrzeń zgłosić nigdzie, bo nie posiadałem żadnych dowodów i zostałbym zbyty narażając
@FerdekM: tak to mógłby powiedzieć jakby rozmawiali kilka razy a nie conajmniej 711 razy. Co rozmawiali 711 razy a ten mu tylko odmawiał jak rozmawiali 26 minuty podczas jednego połączenia to trudno cos takiego wyprostować
@Gauczo23: Nie mówię że to prawda, gdyby miał powiedzieć prawdę to prawdopodobnie by się domagali skazania, ale na pewno brzmiałoby to lepiej, ludzie by mieli odpowiedź i temat by umarł śmiercią naturalną albo mocno przycichł. A tak mamy wymijające odpowiedzi które ludzi bardziej irytują i zirytowani bardziej drążą temat.
do tego zajebiste nagłówki: np. STAN KADRY. Czesław Michniewicz – osąd bohatera


@iksboks: zobacz sobie tytuły quizów z jakimiś gośćmi specjalnymi.

A co do Jadczaka to wyciągnął na wierzch brudy Wisły, bo akurat tak się złożyło, że miał wiedzę, trochę się pokręcił, podowiadywał i napisał książkę. Od tego czasu jedzie na tym fejmie i robi z siebie pogromcę piłkarskich mafii, a w rzeczywistości kręci się jak gówno w przeręblu i nic