Wpis z mikrobloga

Komisja Zdrowia w sprawie #lexkonfident to kabaret. Opozycja (poza Konfederacją) krytykuje projekt, bo:
- nie wprowadza paszportów covidowych
- nie wprowadza obowiązku szczepień
- nie jest ustawą Hoca o segregacji, a na nią czekają
- zakłada testowanie szczepionych, a przecież SZCZEPIENIE CHRONI

Za to PiSowcy kiwają głowami że no no, nie narzekajcie! W tej ustawie wystarczająco dużo przymusu jest i wysokie kary dla antyszczepionkowców co się nie chcą testować oraz za brak maseczek (coś ponad 6000 zł)!

Takiego stężenia zamordystycznego bełkotu to ja dawno nie słyszałem xDDD

#konfederacja #korwin #bekazlewactwa #koronawirus #polityka #zdrowie
Pobierz
źródło: comment_16437274693KBuPSGVGqVfx1T8torPqi.jpg
  • 9
Nienawidzę PiS tak jak wielu z nas. Natomiast w tym przypadku jestem pewien że jeśli przy władzy byłoby KO czy Lewica, dawno już byśmy mieli zamordyzm po całości jak "postępowa część Europy" i odbijalibyśmy się kodem kreskowym przyklejonym na dupie na każdym skrzyżowaniu. Nie jestem w stanie pojąć jak ludzie tego typu pomysłom segregacji są w stanie przyklaskiwać. Smutne że tylko jedna partia walczy z takimi idiotyzmami.
@wojtas_mks: A zgadnij kto przyłożył się do wygrania głosowania przez PIS ? A no poseł od Hołowni - Maksymowicz wstrzymując się od głosu
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/opozycji-tym-razem-si%C4%99-nie-uda%C5%82o-kluczowe-g%C5%82osowanie-na-komisji-dla-pis/ar-AATmLxf?ocid=msedgntp
Zobaczycie jeszcze że Płaczek zdradzi 0p0zycję i przejdzie ostatecznie do PISu a to spowoduje zwiększenie stężenia zamordyzmu i ostateczną kompromitację tego układu politycznego zwanego POPISem
@OsiemPiec: Co więcej: PiS tego nie robi tylko dlatego, że Konfederacja umie skutecznie docierać do ich wyborców, robi gównoburzę w sieci i mediach oraz zorganizowała już chyba kilkadziesiąt protestów pod Sejmem. Tam gdzie takich partii w Sejmie nie było jak w Austrii to mamy zamordyzm.
@Bulletproof-50: tu nie segregują, a gdzie indziej segregują np. w sądach jeżeli chodzi o wyznanie czy w niedzielę jeśli chcesz handlować czy w swoich młodzieżówkach jak użyjesz tęczowej flagi bo jesteś liberałem i popierasz małżeństwa homo. Dokładnie jak lewica, która toleruje jedno a inne nie.
@OsiemPiec: Zaznaczam jestem przeciw segregowaniu ludzi ale smieszy mnie ten bol dupy ludzi o kody QR.
Ludzie od lat upubliczniaja cale swoje zycie na facebooku, akceptuja pliki cookies, moga byc podsluchiwani za pomoca smartfona na kazdym kroku, cala swoja kase trzymaja na kontach majac pieniadz wirtualnie ale #!$%@? wielki problem z CovidPassem xDD

Jako wolnosciowiec mam poglad ze dajmy prawo temu kto sie nie chce szczepic. Niech sie nie szczepi.
Ale