Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki z #poznan
Czy znacie kogoś, kto przyjmie analityka bez doświadczenia w #it ?
Magistra mam z project management'u, robię studia podyplomowe z analizy biznesowej, jestem po kursach, a nigdzie nie mogę znaleźć pracy. Do tej pory pracowałam jako analityk, ale finansowy w dużym korpo, ale zrezygnowałam ze względu na mobbing i cholernie toksyczną atmosferę. Od grudnia jestem bez pracy, intensywnie jej szukając i ucząc się analizy. Czy jak jestem bez doświadczenia, to z góry jestem skazana na kasę w biedrze (oczywiście nie mówię, że to coś złego)? Jak to doświadczenie zdobyć? Aplikuję też na staże/praktyki, ale zero jakiegokolwiek odzewu.
Mam samochód, więc poza Poznań też mogę dojechać.
Bardzo proszę, pomóżcie :(
#pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61f9151d99f26e000a5d4e57
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 215
  • Odpowiedz
DestrukcyjnaObywatelka: Mirku, od grudnia uczysz się analizy pod kątem IT to się nie dziw, że nikt Ci nie chcę. Dużo trudniej o robotę "nie techniczną" w IT.

Jak możesz przeanalizować potrzeby klienta i przełożyć to na język techniczny bez odpowiedniej wiedzy czy doświadczenia? Jaki "feedback" dostanie klient ad. tego co się da lub nie da zrobić? Czy zprojektujesz diagram UML lub schemat bazy danych aby programiści mieli z tego pożytek?

Poza
  • Odpowiedz