Wpis z mikrobloga

Za tydzień będę jechał do #krakow z #lublin. Którędy najlepiej jechać, przez #rzeszow czy obok #kielce jakoś?
Tak żeby wycieczka była krótka i wygodna, zastanawiam się nad przejazdem przez Rzeszów, bo eska, a później autostrada, ale z kolejnej strony będę wyruszał późno bo koło 22 także ruch nie będzie mi przeszkadzał. Druga opcja to S12, później na S7. Ta druga wydaje się krótsza i wystarczająco przyjemna.
#wycieczka #weekend
DeJk_SEBa - Za tydzień będę jechał do #krakow z #lublin. Którędy najlepiej jechać, pr...

źródło: comment_1643720809k3FdGTfEfuU42GFHdo5ZSp.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DeJk_SEBa: byłem w styczniu dwa razy w Krakowie jechałem trasę Chełm-Kraków dokładnie Modlniczka dwa razy jechałem Chełm Lublin Rzeszów Kraków. Zrobiłem to dokładnie w 4h bez postojów odkąd otworzyli via Carpathia czas skrócił mi się ok 30min na tej trasie. Jedyny minus to jest Lublin Kraśnik tam jest trochę słaby odcinek.
  • Odpowiedz
@DeJk_SEBa: Jechalem niedawno Lublin Rzeszów i nowo otwarte kawałki ekspresówki robią praktycznie Rzeszów - Kraśnik fajnym odcinkiem. Ale chętnie posłucham porównania jak zrobisz :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DeJk_SEBa: z nowego sacza tez jade do lublina i jechałem tydzien temu przez rzeszow jasionkę. 3 razy chyba zjedziesz z s19 na chwile i potem do lublina. Nie zesraj sie ze śmiechu z 3 pasmowej eski od jasionki przez jakieś 6km są naprzemienne pasy
  • Odpowiedz
Szczerze to jechalbym na sandomierz-> krasnik
Ale co ja tam wiem, smigam busem tylko kilka tysiecy km miesiecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gadanie o ekspresowkach i autostradach to smiech na sali :|
  • Odpowiedz