Wpis z mikrobloga

@nitrochaser: Dlaczego? S8 kupiłem za 4k w 2017 roku i każda złotówka była tego warta. Tyle rzeczy ile wytrzymał, przeszedł i nadal w miarę dobrze działa. Dwa minusy to lekko wypalony ekran i bateria do śmietnika (ale to chyba w każdym by tak było).
@dexterpol: ja właśnie jestem na etapie przesiadki z Galaxy S7 (kupiony w styczniu 2018). Pomijając już wadliwe wejście na jacka i microUSB to system śmiga zaskakująco dobrze jak na tyle lat. Dalej będę trzymał ten telefon, w międzyczasie dam szansę Applowi, teraz korzystam też z iPhona SE (2016) i myślę nad 13 mini lub 13 Pro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dexterpol: ja dalej lecę na iphone 7+ kupionym w 2017 już na trzeciej baterii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak wytrzyma do jesieni to zmienię na 14 pro, jeśli padnie po drodze (a się nie zanosi póki co) to 13 pro też chętnie kupię
@kaorle84: Mi tam android bardzo pasował i w sumie nadal pasuje. Przeniosłem się ze względu na słaby zasięg w samsungu z exynosem oraz kiepskie działanie wifi calling.

Jak s22u będzie miał snapdragona i rysik to niewykluczone ze w przyszłym roku kupię.
Do haseł używam bitwardena wiec bez znaczenia czy iOS czy android działa taka samo. To notatek evernote wiec tak samo.

Co do Samsungow S to żona miała s7,s9,s10+. I gdyby