Wpis z mikrobloga

Beka z braci Malczyńskich, zamiast podbijać wyświetlenia na YouTube w momencie kiedy mieli rekordową popularność w swojej internetowej karierze dzięki FAME MMA oni ubzdurali sobie, że są drugimi braćmi Diaz. Skończyło się tym, że dostali #!$%@? i stracili swoje gówno warte pasy. Fejm niedługo się skończy, bo ludzie znudzą się oglądaniem głupków z internetu na ringu, a oni nie zostaną zawodowcami ani też nie zrobią kariery internetowej. Czas chyba poszukać sobie normalnej pracy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma #highleague #primemma #mmavip #mma #youtube #malczynski #polskiyoutube #heheszki #przegryw ##!$%@? #itsover
  • 21
@Meserole: Federacja promowana przez Don Kasjo ma problemy z sprzedażą PPV i nie wiadomo czy po pierwszej gali się nie zawiną. Wszyscy co mogli zawalczyć to już walczyli lub mają podpisane kontrakty, a nikt nie będzie oglądał 10 walki Ferrari vs Polak vs Malczyński. Ile razy można oglądać taniec z gwiazdami? ( ͡° ͜ʖ ͡°) każdy format oparty na celebrytach się skończy, Warsaw Shore który kiedyś był
@Polnischefuhrer: kiedyś póki co to fame praktycznie co gale wykręca rekord i nawet najman znalazł swoją niszę ksw też się miało skończyć już parę lat temu i póki co dalej to ciągną kiedyś na pewno się skończy ale póki co dalej niż bliżej
@Meserole: KSW nie upadnie, bo co by nie mówić to sport zawsze się obroni. Khalidova można i 1000x razy oglądać bo daje dobre walki, natomiast takiego Nitrozyniaka już nie, zobaczysz 2-3 razy z ciekawości i tyle. Fejm już nie ma kogo ściągać, a poziomem sportowym też nie konkurują z federacjami sportowymi (tych paru zawodników to za mało).
@Polnischefuhrer: jak nie ma kogo ściągnąć? właśnie mają bo wyłożyli gruby hajs na nitrozyniaka i tego xayoo nie moje bajka ale ludzie chcą to oglądać jestem pewien że bedzie ponad 20 edycji jeżeli coś tam nagle się nie #!$%@?
@Polnischefuhrer: ja tam się nie znam na rynku bo nie znam 80-90% zawodników ja dopiero debiutują zawsze można liczyć na odgrzewane kotlety typu pasha albo na zaskoczenie jak muran zresztą ja to oglądam bo lubie wypić piwo i pośmieszkować z tego cyrku razem ze znajomymi więc nie jestem wymagającym klientem
@yksjak: Niekoniecznie, pamiętaj że gaże idą w górę i to że np wczoraj 200k ppv dało Tobie zysk, nie oznacza że za miesiąc będzie tak samo. Ludzie się też z czasem nudzą, stąd trzeba ciągle odświeżać nowymi twarzami, a te się skończą i ostatecznie przerodzi się to w Taniec z Gwiazdami, pytanie tylko czy młody fan będzie ciągle zajarany tego typu rozrywką.