Wpis z mikrobloga

#linux #manjaro #gnome #firefox
Mam pytanie odnośnie interfejsu Firefoxa. Na kompie w pracy mam świeżą instalkę systemu i tutaj mam inaczej zintegrowany pasek kart. Problem polega na tym, że są one poniżej paska adresu i w dodatku gdy jest jedna karta, to nie ma paska, gdy są dwie zajmują przestrzeń po połowie, udało mi się zmusić trochę do wyrównania do lewej z plusikiem, ale nadal to jest jakaś proteza. Da się coś z tym zrobić?
Na screenach jak to wygląda:
Pobierz
źródło: comment_16436282149nT76FRGlhuGv8LU6b4QNz.jpg
  • 10
Dodam, że gdy pracuję na większej liczbie kart, całość wygląda tak jak powinno, z zastrzeżeniem, że karty są poniżej (do tego idzie przywyknąć), jednak najgorzej, gdy jest jedna karta, bo wtedy program traci spójność. Nie lubię dynamicznych pasków.
@balrog84: Jeśli zrobili to dobrze to pewnie jest jakiś pakiet w systemie, który za to odpowiada i wywalenie go rozwiąże problem. Gorzej jak to instaluje jakiś skrypt po instalacyjny lub jak to zaimplementowali bezpośrednio w paczce z ff (chociaż w to akurat wątpię).
@Kryspin013: Generalnie jest możliwość, że i ja to zainstalowałem, poprzez zależność z themesami systemu, albo gdy szukałem paczki językowej dla firefoxa, bo to było ze 3 miechy wstecz i mogę nie pamiętać. A, że motyw wybierany w ustawieniach (ciemny) zmienia tylko kolorystykę, dlatego utknąłem.