Wpis z mikrobloga

Odkąd darkwarez upadło (()) nic nie ściągałem, nic nie wrzucałem - wystarczały netflixy, hbogo etc.
Przyszedł jednak ten dzień aby powrócić na łono jedynego słusznego sposobu zdobywania treści cyfrowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Jak to teraz wygląda Pany i Panie, gdzie co i jak ? Chciałem sobie pobrać #thewalkingdead 11 sezon z lektorem.

Widzę, że nawet peb.pl mi zamnknęli ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#torrent #darkwarez #pytaniedoeksperta
  • 29
@wiera87 chyba w 2018 wystartowało te forum.
@Dezynwoltura @RugFlipper akurat dzień/dwa temu wprowadzili płatność diamentami za założenie nowego tematu w dziale "Generowanie linków", więc dla tych co pobierali głównie z generki (np. ja, bo 2GB odcinki seriali mi wystarczały, a nie raz prosiłem też o kilka filmów 3-6GB, i też były bez problemu generowane) będą musieli zbierać diamenciki lub je kupić.
@RugFlipper słyszałem ale nigdy nie korzystałem. Nie pobieram zbyt dużo, a jakbym miał pobrać jakieś hurtowe ilości filmów to wyposażyłbym się w Filebit, koszt 13 zł, więc nawet nie opłaca się latać i szukać kont.
Ta zmiana z generką na darkw może i jest dobra, bo widzę że jest więcej wygenerowań jednego linku oraz cięższe pliki też są generowane.