Wpis z mikrobloga

@bacaa90: Nie dość, że jesteście hipokrytami to jeszcze w #!$%@? agresywnymi. Idź sobie zwal co tam masz między nogami bo zaraz ci żyłka pęknie.
ps. Ja się w wasze wojenki bawić nie będę i. nawet nie będę starał się ci argumentować mojego wpisu bo i tak nie dotrze.
@aret: nie będziesz się starał, bo nie ma takiego argumentu, którym można by uzasadnić tworzenie symetrii między motywowanym religijnie rzeźnickim prawem zmuszającym kobiety do rodzenia dzieci skazanych na śmierć, a środkami ostrożności podejmowanymi w dobie pandemii śmiertelnego wirusa. Zestawianie jednego z drugim świadczy o tak głębokich deficytach intelektualnych, tak e jedyne co ci pozostało to się zawinąć, postękując coś o hipokyzji xD
@GratisLPG: tak, jest wysoka, szczególnie w grupie osób narażonych, tj. starszych i przewlekle chorujących. I tacy ludzie też są członkami społeczeństwa i spoczywa na nas wszystkich obowiązek, żeby o nich zadbać. Ja wiem, że z perspektywy młodego, jurnego byczka w wieku nastoletnim może to się wydawać abstrakcyjne, też miałem w gimnazjum fazę, kiedy zachłysnałem się dr. housem i nie widziałem dalej niż poza czubek własnego nosa. Mija z wiekiem, uwierz mi.