Wpis z mikrobloga

Pojawiły się wielkie przecieki serialu #euphoria
Z odcinka na odcinek te spoilery się potwierdzają, a na reddicie scenariusze są bardzo szybko usuwane przez prawa autorskie. Nie wiem czy powinnam tutaj dawać spoilery, ale jak ktoś jest ciekawy kto umrze i ogólnie tego wszystkiego, to piszcie prywatnie. Mogę jedynie napisać, że pożegnamy się z bardzo znaczącymi postaciami. Jeśli te scenariusze są prawdziwe, to będzie kolejny beznadziejny serial. ( _) #euforia #hbo #seriale #przecieki #reddit #hbogo
  • 28
@RudaKociara

Jeśli te scenariusze są prawdziwe, to będzie kolejny beznadziejny serial. ( _)


Pierwsze 3 odcinki dosyć dobrze zarysowały główną oś sezonu i można po nich stwierdzić bez spoilerów, że zeszli na psy i stracili tą świeżość pierwszego sezonu, pozostają tylko ładne obrazki i dobry soundtrack.
@neevada: Jest. Nie wiem co masz na myśli, ale w dzisiejszym odcinku Cal zostawił swoją rodzinę, a tam w spoilerach był o tym wątek. Niestety wydaje mi się, że są prawdziwe. Jeśli chodzi ci o ostatni odcinek sezonu 2 to również jest napisane, że w ostatnim odcinku Fez będzie szykował się na wystawę Lexi i do jego domu wparuje policja, więc nie dotrze na jej sztukę. Nikt nie wie jak to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RudaKociara: chodziło mi właśnie o ten ostatni odcinek 2 sezonu. bo slyszalam że recenzentom pokazywali tylko 7 z 8 odcinków, a akcja jest opisana w tych spoilerach też do siódmego.