Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się skąd brać kanapę/narożnik. Wszystkie znane sieci to rak ale z wstępnego przejrzenia opinii itd. wydaje mi się, że najbezpiecznej będzie celować w Agata. Może polecicie też jakieś lokalne dobre firmy z okolic #wroclaw ?

Planuję wydać max 3-4k i jeszcze nie wiem czy to będzie narożnik czy może coś mniejszego. Na razie rozglądam się jedynie co jest dostępne na rynku, pewnie dopiero za miesiąc coś zamówię.

#meble #remontujzwykopem
  • 34
@Murasame: Powiem ci tak, szukaj lokalnego dobrego rzemieślnika. Ja takiego znalazłem (ale miałem łatwo bo mam blisko do Kalwarii Zebrzydowskiej, a tam jest zagłębie mebli tapicerowanych) i zrobił mi sofę szybciej, prawie 2x taniej niż chcieli za bardzo podobną w VOXie w dokładnie takich wymiarach jak potrzebowałem.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Murasame: ja mam z Agaty taki droższy właśnie za 4k i chociaż mebel średnio mi pasuje* to jakość wykonania, tkaniny itp jest w pyte - w zasadzie poza lekko skrzypiącymi sprężynami mebel jest po 6 latach jak nowy, a wiele się tu działo, obecnie robi za trampolinę dla bombelkow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

*Kupilem duży, rozkładany narożnik z wąska lezanka. Ogólnie to na drugi raz bym brał
@stanley88: Sprawdziłem jeszcze raz i może ostatnio złe filtry ustawiłem i faktycznie jest dość spory wybór w Ikea. Problem w tym, że te które mi się podobają mają dość wysokie ceny, często powyżej 4k, a to nie jest konkurencyjna cena względem np. Agata, gdzie za 3,5k są często bardzo ładne narożniki.
@Murasame ja tam robilem zdjecia modeli ktore mi sie podobaly, pozniej zmierzylem jakie mi potrzeba i z tym kompletem pojechalem na swiebodzki. Zrobili mi takie jakie chcialem i bez zbednego czekania. Kupilem tak naroznik i lozko. Rodzicom ogarnalem nawet naroznik przez facebooka nie widzac sie nawet z nimi.
@Murasame w niedziele na dworcu swiebodzkim masz targ. Na samym koncu wystawiaja sie regionalni (i nie tylko) producenci mebli (lozek, kanap, naroznikow). Idziesz ze zdjeciem co Cie interesuje i wymiarami jakie potrzebujesz, dogadujesz cene, kolor i Ci robia. Mozesz tez wybrac modele z tego co maja i zmienic kolory czy wymiary i tez Ci zrobia. Do rodzicow naroznik potrzebowalem 160x280 i zrobili bez problemu a jak jezdzilem po sieciowkach to nic nie