Wpis z mikrobloga

Mirki z jakich dostawców #cccam korzystacie oprócz chińczyków? Czytałem coś o kcccam.org, ale założyłem tam konto i nie idzie się zalogować ( _) cardsharing.co ma trochę chory regulamin i sporą cenę, no chyba, że warto im zapłacić.
Coś jeszcze? Może być PW.
  • 34
  • Odpowiedz
@Qwertyasdf123: Linijki od sharing raz wpisujesz i wystarczy, nic się nie przycina znaczy raz na chwilkę staje o 1 w nocy na sekundę pewnie coś tam każdego dnia przestawiają. Listę kanałów sprawdzasz czy jest nowa co kilka miesięcy powiedzmy dwa razy w roku ale ostatnio ze dwa lata nie zmieniałem. Teraz mam nową bo jest podgląd dziesiątek kamer z Polski.

Tu masz OpenaATV co podobno samo się aktualizuje z listą kanałów,
  • Odpowiedz
@4x80: Hej, kupilem tego zeggme h9s 4k, Przyjdzie mi jutro lub pojutrze, bylbys moze w stanie napisac instrukcje co i jak zrobic? :p Wezme jakiego testowego na 48h narazie zeby sprawdzic co i jak.. A da sie z tego dekodera np wyslac na laptop zeby na laptopie ogladac?
  • Odpowiedz
A da sie z tego dekodera np wyslac na laptop zeby na laptopie ogladac?


Klikasz w webif, otworzy ci się okno z bukietem gdzie znajdziesz swoje kanały. Ten co chcesz klikasz w ''telewizorek'' i ci do pobranych wysyła ''linka'' który otwierasz vlc player-em. Webif-em możesz sterować tunerem i ci pilot nie potrzebny. Pewnie są inne odtwarzacze, kodi chyba to odtwarza.

@Qwertyasdf123:
4x80 - > A da sie z tego dekodera np wyslac na laptop zeby na laptopie ogladac?

Kl...

źródło: comment_1643909636ggm7dWK7oZ8jg8duwOZ8vP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Z0m0wi3c: no nie wiem, kcccam kosztuje 12$ za 13 miesięcy i przede wszystkim mogę podpinać się do ilu kanałów mi się podoba, a nie #!$%@?, że zakaz używania FCC i jakieś dzikie dopłaty za drugą głowicę.
  • Odpowiedz
Nie wiedziałem ze $48 na rok drogo


@Z0m0wi3c: Za polsat jest chyba 3 euro ale jak doładujesz za większą kwotę to wychodzi z połowa tego. Tam jest cennik doładowania.
  • Odpowiedz
@radziuxd oo to spoczko. Jak kiedyś wyłączą czy zacznie się coś wieszać to będę miał na uwadze ta tańsza alternatywę. Jak narazie już 4 lata z nimi i ani dnia nie było żeby nie działało a wiem że to różnie bywa u innych dostawców :)
  • Odpowiedz