Wpis z mikrobloga

Mirki z jakich dostawców #cccam korzystacie oprócz chińczyków? Czytałem coś o kcccam.org, ale założyłem tam konto i nie idzie się zalogować ( _) cardsharing.co ma trochę chory regulamin i sporą cenę, no chyba, że warto im zapłacić.
Coś jeszcze? Może być PW.
  • 34
  • Odpowiedz
@sberatel: no nie wiem nie chcę zostać z samymi chinolami, C+ mi się zacina, mimo odpowiednich wpisów, a na liniach od dostawcy, z którego rezygnuję (jakiś reseller Polak) chodzi dobrze, więc wygląda na to, że wina chińczyków.
  • Odpowiedz
cardsharing.co ma trochę chory regulamin i sporą cenę


@radziuxd: Mam od wielu lat i pierwsze słyszę coś z regulaminem, a cena to ile ma być?
  • Odpowiedz
  • 0
@4x80: Płaciłbym 9.60€ za dwa boxy + ileś dopłaty za dual-login na jednym. Słaby interes, taniej płaciłem gościowi, z którego zrezygnowałem i też problemów nie miałem.
  • Odpowiedz
@4x80: Mam to w jednym tunerze, chodzi o ten limit liczby zapytań. Pomijam już, że na głowicy z FBC mogę oglądać na raz nawet i 10 kanałów. I co wtedy z ich limitami?
  • Odpowiedz
@radziuxd: Mam 4x chińczyka. Lata mi wszystko z 13 i 19.2, ale zajęło mi trochę czasu, żeby znaleźć dawców, którzy się wzajemnie uzupełniają. Świeci mi wszystko co jest dostępne na rynku. Przycina mi średnio raz/2 razy dziennie. Cardsharing.co odradzam. Odrzuciła mnie wymiana kilku maili z tymi prostakami. Cyniczne i niepoważne odpowiedzi... Mam pieniądze załadowane, ale już nie skorzystam. Jeśli interesuje Cię polska tv poszukaj kogoś z lokalną kartą. Jest tutaj paru
  • Odpowiedz
@4x80: Witam, interesuje mnie zakup tunera do cccam, co polecasz?
Chcialbym zeby byl 4k do kanalow 4k, ale z Polskich to chyba tylko jeden jest program 4k i zastanawiam sie czy oplaca sie dawac wiecej pieniedzy za dekoder 4k dla jednego programu, czy nie lepiej wziac zwykly HD? co poradzisz?

Jestem nowy w cccam, jakiego dostawce polecisz lub z czego używasz i ile to kosztuje? Chodzi mi o polskie kanały.

Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Qwertyasdf123: Ja mam kilka lat Zgemma H2S to taki zwykły tunerek.Dopiero co instalowałem OpenPli 8.1 i to bardzo ładnie chodzi. Ale moi znajomi mają Zgemma H9S 4K UHD DVB-S2X i sobie chwalą. Ja na razie nie zmieniam bo mój dobrze chodzi, a 4K jakoś mnie nie przekonuje by kupić nowy skoro stary działa choć mam tv 4K.
Temat mam z cardsharing.cx i to kilka ładnych lat. Płatności polską kartą i przelew
  • Odpowiedz
@Qwertyasdf123: Listę kanałów wpisujesz programem z linka powyżej i tam jest wyjaśnione jak to zrobić. Linijki ccam wpisujesz za pomocą DCC - dreambox control center zazwyczaj, a jak to zrobić masz na jutubach. Wczesniej trzeba zainstalować na tuner wtyczkę oscam. A co i gdzie kupisz to twój wybór. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z tego co się orientuję są też opcje jakimś android boxem przez internet czyli bez
  • Odpowiedz