Wpis z mikrobloga

@s---k: nie chodzi mi o kraj produkcji a pochodzenia producenta. Wiadomo, że prawie wszystko jest w chinach produkowane, ale te sprzęty chyba specjalnie #!$%@? produkują.
@vvertoi: po telefonie za czterysta złotych mógłbym spodziewać się tragicznego działania, ale za prawie półtora tysiąca to wstydziłbym się komukolwiek polecić coś takiego.
@Krol_Dzielni: Też mam ten model i to najgorsze gówno jakie miałem w życiu, a telefonów komórkowych używam już dwadzieścia kilka lat. Do tej pory pluje sobie w brodę, że nie dołożyłem tych kilku stów do starszego Iphone XS albo nowego Samsunga 20 FE jak cywilizowany człowiek. Zgubiło mnie to, że miałem wcześniej chińskiego Honora i myślałem, że srajomi będzie na podobnym poziomie - teraz już nigdy więcej chińskiego gówna.
@Krol_Dzielni: Mam Mi 9 SE od prawie 3 lat i nie wiem czy mi się chociaż raz zawiesił przez ten czas, może raz, ale nie kojarzę. Teraz się przesiadam na flagowca czyli 12 jak wyjdzie w marcu/lutym. Pewnie przez następne 3 lata nie będzie problemu.