Wpis z mikrobloga

Nie jest żadną tajemnicą, że wiele osób ze środowiska Instytutu Ordo Iuris rozwiodło się lub rozwodzi. Takie sprawy nigdy nie były do tej pory przyczyną negatywnych reakcji ze strony władz organizacji ani tym bardziej zakończenia współpracy z kimkolwiek — mówi w rozmowie z Onetem dr Tymoteusz Zych, były wiceprezes ultrakonserwatywnego i katolickiego instytutu Ordo Iuris.


To jest właśnie ta katotalibańska moralność XD

Banda degeneratów, która chce ustanawiać katolickie zasady w całym społeczeństwie, ale sami nie są zbyt skorzy do ich przestrzegania

A wywiad Pana Zycha to ZŁOTO i gorąco zachęcam do lektury - https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/skandal-obyczajowy-w-ordo-iuris-tymoteusz-zych-to-godne-ubolewania/25ryv78,79cfc278

#neuropa #bekazkatoli #bekazprawakow
N.....t - >Nie jest żadną tajemnicą, że wiele osób ze środowiska Instytutu Ordo Iuris...

źródło: comment_16435332247e6JTSAbjp60QCMbSEOmUo.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fantazm:

Mnie najbardziej śmieszą komentarze wykopowych prawaków, "rozłam? No i dobrze dwa razy organizacja a'la Ordo Iuris, to dwa razy większa siła rażenia i dwa razy większy ból lewactwa" . Zero refleksji.

Kto nie zna historii, skazany jest ją powtarzać. Np. gdyby nie rozłamy to Polska by mogła dziś rządzić Rosją. No ale ówczesny władca Polski, katolik (nie pamiętam który to był) nie zgodził się aby jego syn przeszedł na
  • Odpowiedz
A tak w ogóle to pan Zych od lat próbował zmienić OI na tolerancyjna pełna empatii organizacje, dopiero jak za dużo tej empatii dostarczał żonie kolegi to uznał ze trzeba powołać nową organizacje. On był „w” ale się nie do końca zgadzał.
  • Odpowiedz
@raven_raven: Haha, no trochę tak jest. Sam przyznam ze wstydem, że w dzieciństwie opętany taką młodzieńczą fantazją, kucowałem znacznie. Ba! Do niedawna głosowałem na partie korwinowe, już dawno nie z pełnego przekonania światopoglądowego, no ale w nadziei że "paaanie kurła, wolny rynek najważniejszy", nawet nie byłem świadom jakie smrody popieram. Dopiero kumpel mi kiedyś puścił światopoglądowe wypowiedzi tych wszystkich betonów konfederackich, to zdałem sobie sprawę kogo tak naprawde popierałem, jakich
  • Odpowiedz