Wpis z mikrobloga

@Komityw: @crazy_mole: nie zgodzę się co do Kulu.
Bentancur faktycznie jest solidnym pomocnikiem,trochę bezpłciowym ale solidnym. Juve go sprzedaje bardziej z uwagi na to, że reszta minimalnie słabszych pomocników nie znalazła zainteresowania.

Co do Kulu. Gość w Parmie super ogarniał, w Juve nie dał rady unieść presji. Wczesniej miał wolną rękę jeśli chodzi o np. drybling, w Juve po chwili próbowali to z niego wyplenić.
Generalnie wierzę że Kulu się
@Komityw: Chyba dwójka najgorszych piłkarzy Juventusu. Ramseya nie liczę, bo nie gra. Oprócz nich jest jeszcze Rabiot. Na przebłyski Bentancura się nie nabieraj. One są, ale znacznie częściej jest kompletny paraliż i oddanie piłki przeciwnikowi. Jeśli myślisz, ze to podanie Bentancura do bramki w meczu z Porto to byl wypadek przy pracy to nie. To u niego regularność. Jego najwięksi obrońcy mówią, że to fajny b2b, ale robią w #!$%@?. Jest
@realbs: @Tadic: pytanie tylko jeszcze czy Bentancour potrafi dać coś kreatywnie w środku do przodu? Bo tego w Tottenhamie brakuje jak wody na pustyni. I czy Kulusevski to opcja na wahadło czy typowy skrzydłowy nastawiony na atak?
@Komityw: Bentancur nie nadaje się do gry do przodu. To jego zdecydowanie najgorszy atut, więc tu nawet nie masz co liczyć

Co do Kulu - ja nie wiem sam jak go usadowić. Talent rozwinął grając na 10tce, w Parmie go przesunęli na skrzydło, ale jest za wolny na tą pozycje. Wahadłowy to na pewno nie jest, ale Pirlo na wahadłach grał skrzydłowymi i miał wywalone w bronienie. System Pirlo jest dosyć
@Komityw: Kulusevski to niby taki dmuchany talent, a przez półtora roku nie jestem w stanie odpowiedzieć na jakiej pozycji by się sprawdził najlepiej. Zawsze uważałem, że to zawodnik w typie Thomasa Mullera, ale we Włoszech nie był w stanie pokazać 100% możliwości ze względu na dość znaczne obowiązki w defensywie nakładane najpierw przez Pirlo, a teraz u Allegriego to już w ogóle katorga pod tym względem. Brakuje mu dynamiki w pojedynkach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Komityw:

czy Bentancour potrafi dać coś kreatywnie w środku do przodu?"


jego ulubione zagranie, to do najbliższego kolegi, a najlepiej to do tyłu do obrońcy.
Bentancur to dobry zakup jesli zostanie dobrze ustawiony. Najlepszy pomocnik juve w defensywie, zadziorny, zalicza mase odbiorow i przejec. Za to tragiczny w ofensywie, kompletnie bezuzyteczny pod bramka przeciwnika.
Kulusevski ma slaba psyche, brakuje mu szybkosci, zwinnosci. Za to duzo widzi na boisku, woli podawac niz strzelac, bardzo dobrze ulozona lewa noga. Moim zdaniem najlepiej gra jako cofniety napastnik. Ma talent bez dwoch zdan, ale duzo drogi przed nim.
Bentancour potrafi dać coś kreatywnie w środku do przodu? Bo tego w Tottenhamie brakuje jak wody na pustyni.


@Komityw: uuu xD ciężko będzie, 70 baniek położone i za dobrych prognoz nie widać.

Jeśli kulusevski odpali to może coś z niego być, ja sądzę że to zawodnik do wpuszczenia na podmeczonego rywala a nie pierwsze skrzypce drużyny. Paratici lubi ściągać szrot za spory hajs xd
@realbs: @giorgioborgio: @lsrrdc: panowie, wybaczcie, że wołam po 2 miesiącach, ale chciałem Wam tylko powiedzieć, że byłem mocno zasmucony Waszymi opiniami przed transferem wspomnianej wyżej dwójki, a tu się okazuje, że Tottenham ściągnął takich klasowych graczy, że to aż niepojęte XD nie wiem czy sledziliscie ostatnio grę Spurs, ale 110% jakości wniósł ten słynny szrot z Juve. Miłego dnia, Mireczki i wszystkiego dobrego dla Waszych bianconerri!