Wpis z mikrobloga

Jeszcze mi się przypomniało jak sąsiad, któregoś razu mnie namówił na imprezę z małolatkami xd
Obiecywał, że tylko gówniar, lubią wypić i nie tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od początku mi się to nie podobało bo sąsiad to.. w sumie ciężko go określić. Może nie #przegryw bo jest dość dynamiczny i coś tam w życiu poruchał, finansowo też nawet ogarnia. Ale kilka lat przesiedział w więzieniu i towarzystwo w jakim lubi przebywać to z reguły skrajna patologia. Nie inaczej było tym razem. Pojechaliśmy we trzech, jakiś jego kumpel, typowy spierdox(nie wiem skąd go wziął, pierwszy raz w życiu na oczy widziałem) robił za kierowcę. Dobrze, że się tam uchlałem bo na trzeźwo to bym zrobił to samo co wspomniany przed chwilą kumpel.
No ale do rzeczy. Miejscowość typowe #zalesie jak się wódka skończyła to bez kierowcy ani rusz bo najbliższy CPN 20 kilometrów. Dookoła wiocha i pola. No i jeszcze lasy. Tego mojego sąsiada tam zaprosiła jakaś dziewczyna co jej rodzice mieli starą drewnianą chałupe i tam właśnie odbywała się libacja. Jej siostra (dwójka dzieci, każde z innym) na oczach
pijanego beciaka wychowującego swoje i pierwsze czyjeś dziecko, pchała się na kolana do tego mojego sąsiada. Pelno młodzieży przed 18 rokiem życia ale większość chłopstwa. Większość imprezy minęła pod znakiem tego, że dzwonili z pogróżkami do jakiegoś typa ze szkoły, on oddzwaniał i wzajemne darcie ryja przez telefon. Tak jak pisałem kiedyś. Głęboka wiocha ale inspiracje patusiarsko-miejskie. #!$%@? konfidentów, policji, zajarać trochę trawy, spuścić komuś #!$%@?.
Tę małolate właścielkę ruchał któryś z tych młokosów u niej w pokoju a później a jeden typ naszcał w rogu w tej drewnianej chałupie. Wszystko na oczach ojca tej typiary co się dosiadł i też z nami pił. Tylko machnął ręką i się śmiał. Wcześniej wspomniany kolega kierowca uciekł stamtąd po pół godziny pod pretekstem pójścia się odszczać, później smsa napisał, że to nie jego klimaty. Pewnie myślała, że wpadnie nic się nie będzie odzywał a laska mu kindybała #!$%@?. Zostaliśmy tam #!$%@? do rana a potem łapaliśmy stopa na tym #!$%@?. Zdjęcie nie powiązane a opis być może tego nie oddaje ale skrajna patologia tam była. Kto ma wiedzieć ten wie. Eeeelo!

#przegryw #imprezyelblag #patologiazewsi #polskapowiatowa
P.....k - Jeszcze mi się przypomniało jak sąsiad, któregoś razu mnie namówił na impre...

źródło: comment_1643502198yaG8Crk3tozItiF4whZuii.jpg

Pobierz