Wpis z mikrobloga

Film który renderował mi się od niedzieli i w końcu musiałem zrobić z niego dwie części. Oryginał trwał 38 godzin, składał się z 210 oddzielonych nagrań i ważył 409 GB. #stepujacybudowlaniec
FejsFak - Film który renderował mi się od niedzieli i w końcu musiałem zrobić z niego...
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@donio721: a możesz nam wytłumaczyć co by się zmieniło gdybym dał tą folię? Mieszkam już od roku z tymi wylewkami i jestem bardzo ciekawy co by się w moim życiu zmieniło gdyby ta folia tam była.
  • Odpowiedz
folia ma za zadanie odbijać ciepło


@lukasz-lux: w jaki sposób bym to odczuł? Miałbym chłodniej w piwnicy przez to? A czy chciałbym mieć chłodniej w piwnicy? A ile stopni chłodniej było by w piwnicy gdyby ta folia była pod wylewką? Milion pytań bez odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@FejsFak to folia z natrysnietym aluminium która odbija ciepło. Z taką folia rurki bardziej nagrzewają to co nad folia więc jest lepsza transmisja ciepła. Bez niej nagrzewają też to co pod nimi więc strop piwnicy. Jaka jest skuteczność takiego rozwiązania trzeba by poszukac. Standard przy wylewkach z grzana podłoga ale jak widać bez niego da się zyc
  • Odpowiedz