Wpis z mikrobloga

Kim takim jest ten bezbek wójcik, by udzielać REPRYMENDY jednemu z redaktorów z największym potencjałem, czyli Młodemu?! Żebym ja temu burakowi nie udzielił. Obawiałem się od początku, że przeciw temu łebkowi zostaną celem zastraszenia zaangażowane poważne siły w postaci arona i/lub pati, a tu wyskoczy takie nic i śmie psuć potencjalnie fajną zabawę (dużo lepszą niż jego atencyjne bzdety o menelu, których nikt normalny naturalnie nie ogląda).
#kononowicz
  • 14
@SiennaWest: Podobna sytuacja była gdy FifiTV chodził za szczudlakiem do Zwierzynieckiego. Nazywał szczudlaka lalusiem, co ma w reklamówce itd. Był to znacznie ciekawszy content niż ten który dawał np Pato. Pato latał za FifiTV i go straszył że będzie miał przypał jak dalej będzie nagrywał szczudlaka na nitrofazie. Fifi się wystraszył i też wywalił kanał i filmy. Wrócił na chwilę z Pampalinim i razem szukali strusia i Pato był zbyt obsrany
@SiennaWest: Nie zastraszył, bez przesady. Powiedział prawdę żeby sobie nie robił lipy. A 2 to kanał młodemu #!$%@?ł stary za pomocą pasa bo młody "redaktor" (swoją drogą to redaktorami są wszyscy frajerzy spod bramki których grubas pogoni a oni wrzuca to do internetu?) pokazał ryja i od razu został wystalkowany na FB i przekazano rodzicom jak się latorośl zabawia.
Rozumiem głupotę młodego wieku, podejść pod bramkę i wkurzyć Knura ale łażenie
@SiennaWest: Młody redaktor jakoś to nie jest jakieś złoto Choroszczańskie ale to zawsze jakiś content który nie jest kontrolowany przez centralę czy Olgierdów. Zamiast dać chłopakowi czas żeby ten mógł się wyrobić to zaraz trzeba młodego "przekonać" że jak dalej będzie się kręcił przy Szkolnej to będzie miał lipe. Wójcik jeszcze dobrze łapy na Szkolnej nie położył a już stosuje te same obeckie metody co rudy.
dego wieku, podejść pod bramkę i wkurzyć Knura ale łażenie tam i robienie z siebie redaktora... Niech młody się zainteresuje sportem, koleżankami czy nauką a nie menelami i narkomanami bo wyrośnie z niego zboczeniec jak jeden górski wojerysta alkoholik.


@ZBoWiD: pozostaje mieć nadzieję, że jego przykład zachęci kolejnych 11latków, bo pomysł był przedni choćby dlatego, że takiego łeba jest łatwo podpuścić.
@SiennaWest: Takich łebków to będzie Rudy zniechęcał i straszył bo #!$%@? się z telefonem w ręce taki redaktor z gilem w nosie i dostanie gazem i kulachą od prezydenta i będzie dym.