Wpis z mikrobloga

@majkredditor: Miras, na dzień dzisiejszy nie uzyskasz tu żadnych informacji - ani analizy tekstu, ani potwierdzeń, ani telefonów do konsulatu, bo właśnie na Mazowszu zaczęły się ferie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majkredditor: no ta końcówka ma trochę sens - możliwe, że ponieważ Rosja tyle się naspinała to teraz nie może odpuścić tak zupełnie bez niczego. Więc mogli się ugadać, że #!$%@?ą, ale tylko tak trochę
  • Odpowiedz
@majkredditor: dzwoniłem do swojego przyjaciela w SS Ukrainy i jak mu to opowiedziałem to płakał ze śmiechu, wkręcili takiego młodego saszke co z nimi pracuje od paru miesięcy, że będzie wojna, a ten obsrany opowiada to wszystkim znajomym.

Później zapytałem jaka jest prawda, Volodymyr opowiedział mi, że pewnego dnia od strony Rosji przyszło do nich dwóch dziwnych gości, jak przechodzili przez granicę to wszyscy ruscy klęczeli. Jeden miał podobno bardzo
  • Odpowiedz
Tylko to tutaj zostawiam ale można by zweryfikować dzwoniąc do konsulatu Belgii.


@majkredditor: jak ktos pisze cos w internecie to na pewno jest to prawda. Dorosnij, a jesli jestes dorosly, to zrob cos, aby przestac byc tak naiwnym.
  • Odpowiedz
@majkredditor: Na wykopie jak zwykle wszystko już dawno rozkminione, a największe tajemnice świata ujawnione. Gdzie są tablice z dekalogiem, co się stało z arką przymierza, kto zlecił zamach na Kenediego,... wykop wie, wykop zna, wykop radzi.
  • Odpowiedz
@majkredditor: nie prawda. Syn ciotki kuzyna naszego proboszcza na znajomego, którego ojciec jest dobrym przyjacielem ambasadora Ukrainy w Polsce. Mówił, że żadnej wojny nie będzie.
  • Odpowiedz