Wpis z mikrobloga

@RomanPL: bolało mnie tam jusz od dawna, ale przechodziło, moze znow przejdzie jak dadza antybiotyk..
tylko po co doktur ma dawać antybiotyk i ryzykowac, ze będzie się musiał z tego tłumaczyć przed urzędnikami NFZ
@mistyk-gehenny: to jak to jest torbiel włosowa to tak jak mówiłem operacja i tyle. Leczenie antybiotykami nic nie da. Wiem co mówię bo sam przez to przechodziłem. Lekarz u mnie nawet antybiotyków nie przepisał tylko od razu skierowanie na oddział wypisał
@mistyk-gehenny: nie pomoże żaden antybiotyk albo u mnie już była taka ta cysta ze lekarz nawet tego nie chciał. Czekałem na zabieg około pół roku. Męczące pół roku bo moja była na kości ogonowej i co siadałem na dupsku to z tej cysty cos leciało. Ogólnie paskudna sprawa. Operacja była szybka. Rano przyjęcie a około 11 Iuz się obudziłem po zabiegu. Uśpiony byłem. Tydzień w szpitalu plus później co jakiś czas
@mistyk-gehenny: pod narkoza miałem zabieg chociaż często tez to robią w znieczuleniu od pasa w dół. U mnie lekarz zdecydował się na to. Nie wiem czemu ale nie wnikałem. Miałem nacięcie na dupsku, oczyszczenie i tyle. Bez szycia. Lekarz zdecydował się na gojenie samoistne. Podobno widok był niesamowity. Porównywał to do sytuacji jakbym dupskiem usiadł na granacie. Do tego kupowanie plastrów z jakimś jonem srebra, wizyty częste i zmiany opatrunków. Fakt