Wpis z mikrobloga

@Witch22: nie brać ich do siebie zeby zarabiać, mam wiate na dziłce i tam sobie mieszkają bezdomni, własnie ci co nie przestana pic, ale nie możliwości, zeby ich spodlic nagrac zarobic i wypierd..ić, gdzies jednak kończy sie zabawa, miałam juz zgon, jednak bez stresu przychela policja, lekarz i to wszystko, medalu nie dostane bo sasiedzi sa nie zadowoleni wola pieski i kotki a hu...i wie czy my tak nie skonczymy
@LamiazARCHO: Niech go bronią, już też zauważyłem, że to kawał gnidy, zwłaszcza wczoraj kiedy żałował dać mu te 1500zł.
Nawet gdyby glonojadowi ukradli, czy poszedłby po dykte to należało mu się choćby za wysłuchiwanie tych obelg.
Zresztą czego się po nim spodziewać traktuje swoich moderatorów i widzów, jak tych meneli, a ludziom z wykopu kazał obciągnąć mu wiadomo co.
Robercik dobił się wódką, pili ze Stachem od początku grudnia, aż do
zwłaszcza wczoraj kiedy żałował dać mu te 1500zł.


@Marcin35: Z tego co mówił będzie mu wypłacał 500 co tydzień, żeby nie przewalił wszystkiego na raz
@LamiazARCHO: da się pomóc ale nie na siłę
z niewolnika nie ma pracownika

z osoby, która nie chce wyjść z nałogu nie zrobisz na siłę trzeźwego
jeśli ktoś chce wyjść to czasem wystarczy trochę empatii, zrozumienia i pomocna dłoń, ale to pijący musi chcieć przestać pić