Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje waszej pomocy. Nigdy nie interesowały mnie pakiety medyczne. Ale w tym roku przyjedzie śmieciarka. I sami wiecie jak to jest po 30. Ulubiony warzywniak itd. Oglądam te pakiety medyczne i nie kumam jak się w tym wszystkim połapać. Medi pakiet, pakiety medyczne wszędzie w rogu napisane grupa Lux Med. To skąd ta różnica cen? Mam brać bezpośrednio z lux medu za 130 czy z pakietu medycznego za 99? Zakres ten sam na pierwszy rzut oka. Jest coś na co zwrócić szczególna uwagę? #luxmed #enelmed #lekarz #prywatnasluzbazdrowia #gliwice #slask
BeautifulLiar - Mirki potrzebuje waszej pomocy. Nigdy nie interesowały mnie pakiety m...

źródło: comment_1643383787WsE5flCRbGduoyDzFzdk49.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wjolka: Potrzebuje iść do kilku lekarzy. Na NFZ będę czekała miesiącami, prywatnie o wiele szybciej ale jedna wizyta to około 200zl a tu pakiet za 100zl miesięcznie przez rok co w przeliczeniu i tak wyjdzie mi taniej.
  • Odpowiedz
  • 0
@BeautifulLiar Ok. Bo w perspektywie czasu gdy nie ma problemów zdrowotych i gdybys wymagała przypadkiem np. leczenia to i tak oprze się to o 'leczenie na nfz'.
Wtedy to się średnio opłaca, gdy systematycznie płacisz za opiekę prywatną a przy pierwszym poważniejszym problemie okazuje się, że Twój pakiet tego nie obejmuje.
  • Odpowiedz