Wpis z mikrobloga

Tak w nawiązaniu do sprawy z zatrzymaniem Maty za posiadanie tych słynnych "narkotyków"...

Kolega pracuje w warszawskiej Policji i opowiadał mi różne akcje związane z tamtejszym środowiskiem rapowym. Ogólnie, pod koniec lat 90, jak jakiś patrol widział jakiegoś znanego wówczas rapera, to generalnie od razu go brali na przeszukanie, czy nie ma przy sobie hehe trawki. Niektórzy wpadli, niektórzy nie – ogólnie to byli przeczuleni i mieli dobrze skitrane, albo w ogóle nie brali jak nie musieli.

O dziwo, jeden z największych rapowych jaraczy – Wilku WDZ nigdy nie został złapany z ziołem, pomimo, że całe życie chodził spizgany, co dziwiło każdego stołecznego policjanta.

Kiedyś go zatrzymali do jakiejś innej sprawy, nie wiem jakiej, ale miał przeszukanie na chacie, takie niezapowiedziane xD No i sprawdzili mu każdy centymetr chaty i nie znaleźli ani grama zioła, co naprawdę wszystkich zszokowało. Następnie został zabrany na dołek, gdzie również został dobrze przeszukany i ku zdziwieniu wszystkich okazało sieę, że w odbycie znaleziono u niego niemal 1.5 kg marihuany, pół kilo koki, bletki, kraszer oraz fajkę wodną. Największym zdziwieniem dla policjantów nie okazały się jednak ukryte w odbycie narkotyki znacznej ilości, ale to, że w jelitach znajdował się również poszukiwany wówczas listem gończym młody raper Żary.

Od tamtej pory z rapera Wilka stał się raperem Wilku WDŻ, co oznaczało Wilku W Dupie Żary. Niestety – jak wiadomo – Wilku sepleni i nie jest w stanie wypowiedzieć litery Ż, więc wypowiadał swoją ksywę jako Wilku WDZ, co do dzisiaj mu zostało.

#mata #hempgru #narkotykizawszespoko #pasta
moby22 - Tak w nawiązaniu do sprawy z zatrzymaniem Maty za posiadanie tych słynnych "...

źródło: comment_1643375885YCM0kojGvpQBmDJwumKSOE.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@moby22: skisłem xD #!$%@?ąc od tego, Wilku w ciagu ostatnich 10 lat się strasznie oszpecił. Wygląda jakby od dawna jechał na mecie- zapadnięte oczodoły, wypadające zęby, problemy z niedowagą.. Sama trawa czegoś takiego nie robi xD
  • Odpowiedz
@Plp_: mieszkam niedaleko niego, chłop wygląda jak menel jak oprowadza po okolicy młodych chłopaków i opowiada co to się kiedyś działo, ostatnim razem widziałem go jeszcze w lato jak chodził w japonkach i jakimś #!$%@? dresie z kubkiem w ręku.
Swoją drogą ciekawe z czego chłop żyje bo mieszka w bloku z wielkiej płyty a nie jak te wszystkie rapery w willi z basenem
  • Odpowiedz