Wpis z mikrobloga

Ja tam bym chetnie zobaczyl walke Nitra z Kamerzysta xd Lepsze takie dramy niz ogladanie Lexy i Fagaty ktore tak stypiarzuja, ze nic na tych konfach sie nie dzieje ani nic nowego sie nie da dowiedziec.
Czekam co Nitro i Boxdel odpowiedza na te wyzwiska Kamerzysty xd

#primemma #famemma #boxdel #nitro #thenitrozyniak #nitrozyniak #revo #wardega #zebo
corryand - Ja tam bym chetnie zobaczyl walke Nitra z Kamerzysta xd Lepsze takie dramy...

źródło: comment_1643365994wuPYwZeU4ZzEosVoe7x7tt.jpg

Pobierz
  • 32
@corryand: z tym, że ludziom się kończą kontrakty to poleciał. Ostatnio zapowiedzieli przecież nowe ryjce na nowych kontraktach, a to tylko część. To że kasjo zrobił fikoła przed przedłużeniem umowy to inna sprawa
@corryand: szanowałbym kamerzystę za to że zawsze był szczery na temat większych od niego, ale wiem że się na tym wybił i się tego nauczył, więc pewnie szuka zaczepki :/ rozpara by się raczej nie zgodził na taką walkę, oni już od dawna nie biorą kryminalistów i przypałowców do siebie, zwłaszcza z takim pr jak on
@arapzor: tak, jak dla mnie teraz na fame sama topka chociaz wolalbym zestawianie Nitra z zawodnikami ktorzy go nie lubia i maja przeciwne do niego poglady bo by sie wiecej dzialo a z Unboxallem zadymy zadnej nie bedzie. Bardzo dobry ruch ze Wardega bedzie prowadzacym bo bedzie przyduszal ich do sciany z niewygodnymi pytaniami i bedzie drążył ale musi wiecej liveów i filmów zaczac ogladac bo na samych zaslyszanych historiach na
kod@mcelo49: tez nie sadze by Rozpara go wzial, no chyba, ze zostanie oczyszczony z zarzutow (slusznie czy tez nie) to fame teoretycznie mialoby czyste rece i mogloby zakontraktowac.
Bo wielu ludzi boli to ze on jest promowany czy ze zarabia gruby hajs na tym ale w sumie prawda jest taka ze Kamerzysta juz sporo sie dorobil, raczej nie bieduje by te walki mialyby mu sytuacje ratowac a czy jest promowany? Hmm
@Boxdel_wazy_128kg: tylko sam chcial tej walki wlasnie z Kamerzysta, ogladales tego shota co wrzucil Kamerzysta z Nitra live? Nitro sam mowil tam ze hej federacje jak ktoras chce bym walczyl na niej z Kamerzysta to jestem chetny wiec tu kamerzysta nie zmanipulowal, rzeczywiscie tak bylo
@Legit_Info_12: prawda, moze jak za rok fame nie bedzie mial kogo kontraktowac to wtedy sie skusza.. ale czy wtedy dalej to bedzie chetnie ogladane? Watpie. Tak samo jak wszystkie gale przespaly moment na walke Kamerzysty z Kruszwilem. Jakby odbyla sie podczas wybuchu damy to by byla ogromna sprzedaz, teraz to juz nieciekaei bo za duzo czasu minelo a oni sami tez sa juz miedzy soba ugadani na wzajemnie nie wyciagnie brudow.
@iPawen @Legit_Info_12 @corryand no co? Mimo przerwy z nagrywaniem od kwietnia, cały czas Kamerzysta jest popularniejszy niż jakiś nitro. Nitro np robi 8 mln wyświetleń miesięcznie, a kamerzysta przed tym aresztem robił po 30 mln miesięcznie. Nitro jest mniej rozpoznawalny, ma te 2 mln subów, a Kamerzysta miał tyle na swoim pierwszym kanale w rok, a nitro wbijal te 2 mln przez 8 LAT XDDDDD Nitro to taki martwy youtuber, który cały
@adam-kowalski4567889 no jak robił daily w październiku to miał 20 mln miesięcznie wyświetleń, słabiutko. To że nagrywa z rodziną to jakiś atut?! Już lepiej nagrywać z pachołkami i na nich robić wyświetlenia, niż wykorzystać swojego małego synka do wyświetleń. Bardzo współczuję temu dziecku. Ojciec przegryw niszczy mu dzieciństwo, żeby sobie zarobić... Za to powinien być skreślony na YT i ogólnie w społeczeństwie na zawsze. Takie zachowanie jest obrzydliwe. Dno moralne