Wpis z mikrobloga

Ja tam bym chetnie zobaczyl walke Nitra z Kamerzysta xd Lepsze takie dramy niz ogladanie Lexy i Fagaty ktore tak stypiarzuja, ze nic na tych konfach sie nie dzieje ani nic nowego sie nie da dowiedziec.
Czekam co Nitro i Boxdel odpowiedza na te wyzwiska Kamerzysty xd

#primemma #famemma #boxdel #nitro #thenitrozyniak #nitrozyniak #revo #wardega #zebo
Pobierz corryand - Ja tam bym chetnie zobaczyl walke Nitra z Kamerzysta xd Lepsze takie dramy...
źródło: comment_1643365994wuPYwZeU4ZzEosVoe7x7tt.jpg
  • 32
@corryand: Mnie ogólnie bawi fakt, że na Leksia rzucił się cień ostracyzmu za to co zrobił do tego stopnia, że musiał #!$%@?ć do Szwecji, kiedy Kamerzysta robiący dokładnie to samo (a może i gorzej), do tego robiący inne gówno przez lata jak gdyby nigdy nic walczy sobie teraz na gali freaków, do tego tacy jak Ty klaszczą jak małpki w cyrku i mają kisiel w gaciach na samą myśl o jego
@Takeyourwarlock: ja lubie dramy i wlasnie zapewnianie mi rozrywki przez takich ludzi i patrze na swoje dobro. Skoro sad go nie skazal to kto ma to zrobic? Jak nie bedzie walczyl na gali to bedzie mial kanal na yt i z tego bedzie zarabial i tam #!$%@? i znajda sie tak samo chetni jak ci co wplacaja tysiace zlotych co miesiac jeszcze gorszym niz on patusom jak magical. I nie pozbedziesz
Dlaczego bronisz nitra? Idz mu napisz na live jakis koment i poczekaj az bedzie ci zyczyl raka i tego by ci wszyscy najblizsi umarli. To jest #!$%@? normalne?


@corryand: Oboje są #!$%@?, ale Nitro nie jest szkodliwy, a Kamuś już i owszem. Normalne z pewnością nie jest jaranie się walkami #!$%@? który nie potrafi trzymać #!$%@? w gaciach i wypisuje do kilkunastoletnich fanek jakieś obleśne gówno, albo każe innemu zjebowi taplać
@Takeyourwarlock: oboje maja ze soba wiecej wspolnego niz sie wydaje. A live'y Nitra sa szkodliwe i demoralizuja spoleczenstwo i dzieciaki ktore go ogladaja. Juz widzialem nie raz jak jakas laska skomentowala cos na czacie a jego moderatorzy mowili jej podteksty na temat zgwalcenia jej czy tez wyzywali ją od dziwek itd patologia w #!$%@? a tej patologi uczy nitro na liveach.
@corryand: Wystarczy Nitra znać kilka dni, żeby nie przywiązywać uwagi do tego, co mówi na streamach grając w lola. Jego streamy demoralizują jedynie głupie społeczeństwo, które bierze wszystko do siebie. Kompletnie inaczej wypowiada się na jakiś temat grając w lola, a kiedy skończy gierkę i wtedy coś komentuje. W tym drugim przypadku praktycznie zawsze mówi z sensem i mam najczęściej identyczne zdanie. Krew mnie generalnie zalewa, jak ktoś pisze, że 'dzieciaki
@iPawen: tez mam duzo podobnych pogladow czy opini co on dlatego lubie ogladac jak komentuje rozne sytuacje i kiedy uzywa ironi czy zartu to tez to rozumiem ale tego złożyczenia nie jestem w stanie zdzierzyc mam ochote go oskalpowac wtedy doslownie xdd tak mnie to #!$%@? i jezeli mam wlaczony live to jak znowu sie odpali z takim tekstem to wylaczam. Chcialbym zeby ktos go utęperowal w koncu z tym. Wyzywanie
@corryand: Właśnie jak dla mnie to jest nienormalne że z jednej strony od kilku gal jak leci wzmianka o Kamerzyście i jego ludziach to już jest fe, ale Nitro dostał walkę wieczoru XDD Może w sądzie coś mu się uda pokombinować z tym hajsem, ale internet go nienawidzi bardziej za małolaty z którymi pisał, a z tego raczej nie uda mu się oczyścić bo na necie normalnie można sprawdzić screeny i
@mcelo49: dokladnie... wszyscy przytaczaja to wielkie znecanie sie nad niepelnosprawnym a faktem za co ludzie go nienawidza to wlasnie zarywanie nieletnich, ruchanie ich notorycznie bedac jednoczesnie z ta swoja Kasia w zwiazku ktora notorycznie byla i jest #!$%@? po rogach i dalej jak ten pies z nim jest. Kamerzysta jest zepsuty i jest psychopata ale jest ciekawy do obserwacji pod katem psychologicznym. Jest inteligetny (jak duza czesc psychopatow) i potrafi bardzo
@corryand: Nie potrafię sobie wyobrazić Kamerzysty dobrze manipulującego ludźmi, zdaje mi się że po prostu wybiera głupich ludzi którzy wierzą mu w każde słowo lub nawet nie musi nimi manipulować, bo przychodzą świadomie zagrać mu jak on chce dla pieniędzy i sławy (zagrać w jego filmie bądź wyświadczyć jakieś usługi). W tym środowisku influ siedzą idioci, a trochę mądrzejsi kierują tym zza kurtyny. Bawi mnie ta cała sytuacja jego dziewczyn, ale
@mcelo49: tylko ze nawet te laski wprost jej mowily ze je ruchal czy tez kolezanki jej przekazywaly a ta dalej nie wierzyla xD
Laski jej screeny wysylaly co im pisal, nagrania jakie glosowki im nagrywal a ta dalej wierna psina.
Ona jest dla niego taka bezpieczna przystania ze w razie czego ma kogos kto zrobi dla niego duzo bo wywiazal u niej ta zaleznosc od niego. Ma tez kogos do spedzania