Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shudini: Poza zmniejszaniem gramatury aktualnie mocno trzeba zwracać uwagę na skład produktów bo na tym też zaczynają przycinać jak się da. Przykład: wszystkie sery Królewskie nagle dostały dopisek Light XD
  • Odpowiedz
@shudini: Odchudzanie produktów to najlepsza metoda dla producentów żywności... tylko malutkimi kroczkami żeby ludzie się nie skapnęli. Ostatnio chciałem kupić bagietkę tę samą co zawsze i już w dotyku była wyraźnie lżejsza.
  • Odpowiedz
  • 0
@shudini zawsze kupuje w Auchan i już jakieś pół roku temu kupując sernik specjalnie brałem 200x2 +150x1 i cieszyłem się, że w sumie spoko te różne gramatury (za inna kasę ofc) Także fake news z twojej strony :P
  • Odpowiedz
@outkay: Kupuję kilka lat w jednym Auchan i nie trafiłem jeszcze 150g, a za tą cenę miałem 200g i wiem to bo w--------m te serki prawie codziennie na śniadanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@shudini: Ja też je w--------m prawie codziennie i są dwie gramatury: 150 i 200 gram. Najlepsze jest to, że obie w podobnych cenach. W lidlu i biedrze zwykle są 200 dostępne na sztuki a 150 w 4-pakach. W innych marketach bywa różnie. Raz 150 raz 200.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shudini: coca cola od 2021 często jest 850 ml zamiast 1L na półce jak nie sprawdzisz dokładnie to nie poznasz.

@Patrickll: ostatnio w austrii kupiłem almdudlera 2l i ta butelka wydała mi się jakaś ogromna, potem sobie uświadomiłem, że w polsce napoje w butelkach 2l to już prawie nie występują, wszędzie 1,5l ewentualnie 1,75 w biedrze.
  • Odpowiedz