Wpis z mikrobloga

@trejn: o ile dojdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam rozmyślałem nad sprzedażą swojego 1070, ale nie widzę sensu bawić się, żeby dostać lekko lepszą kartę. Wziąłbym minimum 3060 Ti, ale nie za taką cenę. Najwyżej mi padnie. W sumie dużo nie gram więc nie mam ciśnienia, a w razie W przeznaczę wolny czas na coś innego. Nie zamierzam uczestniczyć w tej karuzeli #!$%@?.
@Distrust: Twoje pisanie o cenach jest tak infantylne. Kiedyś rolex kosztował 300$, kiedyś dolar był po 2zł, kiedyś mieszkanie w krakowie kupiłbyś za 300k, kiedyś KG kurczaka był za 7zł. Niestety świat wywrócił się do góry nogami, i ceny nie zmienią się przez kolejne 2/3lata. W sierpniu zeszłego roku 3060ti gniło tygodniami w media expert za 3000zł a ludzie wieszczyli żeby czekać do grudnia, wejdzie intel i to samo kupisz za
@Distrust: ja na farcie i tak gram co najwyżej w lola na high z włączonymi cieniami więc niech ten rynek ginie. Przynajmniej ram i obudowa stanieje to sobie wymienie ()
@trejn: niektóre detale ciągną dużo mocy, a różnicy wielkiej nie widać. Wystarczy odpowiednio poustawiać. Dlatego nadal 1070 jeszcze daje rade. Przynajmniej w grach, które mi się podobają.