Wpis z mikrobloga

Pralka nie pobiera proszku z szuflady na proszek. Jest wyczyszczona, odkręciłem obydwa węże, ale wydają się w porządku (wyczyściłem to sitko w jednym). Podczas prania w szufladce jest woda, ale nie wypłukuje proszku. Po praniu zostaje zmoczony proszek widoczny na zdjęciu.

Co jest przyczyną?

#pralka #agd #awaria #majsterkowanie
Pobierz myszka231 - Pralka nie pobiera proszku z szuflady na proszek. Jest wyczyszczona, odkr...
źródło: comment_1643279195dMkwOjSxinSmJn7mFgur3y.jpg
  • 77
@myszka231: Wydaje mi się, że pomyliłeś przegrody. Na zdjęciu z niewypłukanym proszkiem masz oznaczenie, że jest to przegroda II. Skoro jest tam niebieska blokada to jest w jakimś celu. Ma specjalne wycięcie po środku aby coś przez nią spływało. Może być do płynu do prania. Ten jest gęstszy od płynów do płukania i w tym celu ta przegroda, która służy za podajnik. Płyn do płukania i zmiękczania do środkowej przegrody i
@ZmiksowanaFretka: Ale Ty nie czytałeś tej instrukcji. Nie wiesz o jaki model chodzi, a nie będę sprawdzał bo szkoda mi czasu. W mojej ten element jest i nie ma mowy o wyjmowaniu. Każdy producent stosuje swoje rozwiązania. Chyba, że spółka kupuje spółkę to wtedy ujednolicają. Tutaj filozofii nie ma.