Wpis z mikrobloga

@yggdrasil: Typowe lewackie p---------e, trzeba jeszcze dodać że chcecie się w szpitalach odwiedzać xD Nie wiem jakie procesy myślowe prowadzą was do tego że prawacy interesują się waszymi dewiacjami. Powiem więcej, dla normalnego prawaka jest to zwyczajnie OBRZYDLIWE, więc lepiej nawet o tym nie rozmawiać.

Ps. Wy nawet we wlasnym gronie nie możecie już dojść do porozumienia, które zboczenia są ok, które nie. Już L zaczyna się kłócić z G,
  • Odpowiedz
Przecież co chwile, nawet na wykopie. Cała prawica spędza 75% czasu na tym co ktoś robi w łóżku przecież. :)


@yggdrasil: prawica to się śmieje z tego jak lewica opowiada o swoich fetyszach nie będąc przez nikogo proszona, aby opowiadała. XD
  • Odpowiedz
@jbagiet: Dlaczego jedziesz po mnie personalnie? Nic Ci nie zrobiłem. Jeżeli dla Ciebie cos jest obrzydliwe to o tym nie mysl i tego nie rób. Zajmij się czymś pożytecznym zamiast mówienie co jest, a co nie jest obrzydliwe. Nikt Cię nie zmusza do uprawiania homoseksualnego seksu przecież. Co do odwiedzania w szpitalach to dla ludzi w związkach z osoba tej samej płci jest to problem, tak samo jak chociazby problem
  • Odpowiedz
@yggdrasil: Gdzie ja Ci coś personalnie napisałem?

To nie mogę mówić że coś mnie brzydzi? Szkoda... Ale i tak powiem, brzydzi mnie jeszcze brukselka, kupa, tatuaże i wiele innych rzeczy.

Ja najchętniej nie rozpoczynałbym tej dyskusji, ale wy ciągle jesteście poszkodowani w tym eldżibiti i zawsze to jest wina tych przebrzydłych prawaków
  • Odpowiedz
@Flypho Badania są wygodne tylko wtedy, kiedy pomagają przepchać retorykę. Teraz aktywiści przestali mówić o płci mózgu, bo zdają sobie sprawę, że tej bitwy nie wygrają, ogólnie bitwy z twardą nauką. Dlatego zmieniają społeczna narrację, która produkuje złe nastroje wobec niewygodnych części biologii i psychologii, przez co środowiska naukowe muszą się im podporządkowywać.

To uważanie przez lewaków akademickich środowisk za nieomylną krynicę wiedzy też mnie śmieszy. Żeby badania przeszły dalej, muszą
  • Odpowiedz