Wpis z mikrobloga

@Qrix: Niezła kolejka po l4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja nie wiem czy miałem covida, objawy przeziebienia, gorączka ale kto by sobie tym głowę zawracał.
Popracowałem trochę mniej, pospałem i po 4 dniach znowu na nogach, a tak to bym miał 2 tygodnie kwarantanny i weekendy popsute
@Qrix: To samo u mnie. Stałem zasamarkany, kaszlący, z podwyższoną temperaturą ( ogólnie czułem sie ujowo) przez godzinę w kolejce na test i przy okienku była blaszka drive thru i nie można było być w samochodzie tylko stać jak po ocet w kolejcje PRLowskiej.
@Qrix: Jak byłem samochodem na teście to siedziało się w samochodzie i powoli podjeżdżalismy pod okienko, tam trzeba było wysiąść żeby się zbadać. A ci co przyszli na test z buta stali normalnie w kolejce między samochodami radośnie wdychając spaliny.
via Android
  • 0
@RuchaczSpychacz może to że niekoniecznie chcę z 39 stopniową gorączką, kaszlem, katarem i innymi objawami siedzieć w biurze. Więc na bazie testu z systemu mogę dostać izolację która to jest traktowana jak L4. Na bazie testu z apteki mogę najwyżej dostać plusy na mirko
( ͡º ͜ʖ͡º)
Chyba że jest jakaś inna procedura. Prawdę mówiąc na stronach rządowych i w tych ich systemach jest taki burdel że
@Qrix powiem ci tak: na bazie telefonu do przychodni dostaniesz takie samo L4 nie wychodząc z domu Nie musisz nawet robić tego aptecznego testu jak nie potrzebujesz wiedzieć czy to covid. Ale nie licz na to że wpisanie do systemu da ci coś więcej niż normalnie. Nie będziesz innaczej leczony. Nie będziesz miał przywilejów. Jedyny plus jaki widzę to status ozdrowienca (jak nie jesteś zaszczepiony)