Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1763
A pamiętacie jak Sikorski z Sienkiewiczem używali brzydkich słów na taśmach nagranych u Sowy ( )

#bekazpisu #polska
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Kolorowezworki Mnie to zawsze śmieszy jak tacy troglodyci jak ty próbują grać ekspertów, a dwóch zdań po polsku nie potrafią zrozumieć, tylko przeinaczają sens.
Wrzucam cię na czarno, bo im mniej mam styczniosci z takimi pustakami tym lepiej.
  • Odpowiedz
@LittleOpa: Swoją drogą PO miało znacznie większe afery (nie tak wielkie jak PIS i nie tak często) np. autostradowa, zamknięcie linii remontowej czołgów ale mniej medialne. Podobnie jak PIS ma większe afery , ludzie się obruszają o pensje sekretarek Glapińskiego jak miliardy wyciekają. Po prostu trudno sobie wyobrazić miliard, ale 50 tys pensji już tak.
  • Odpowiedz
ten dysonans w tym jak został odebrany morawiecki a jak Sikorski i Sienkiewicz, sprawia że są tylko dwie opcje, albo pierwszy miał rację, albo cała Polska polityka to teatr dla gojów


@dorszcz: Po prostu odpowiednio dozowano tresc taśm. To co na Sikorskiego wyszło od razu gdy wszystkich temat interesował i do tego zmanipulowane. To co na Morawieckiego po latach gdy mało kto tym żył i jeszcze pisowskie media to przemilczały.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kolorowezworki Czyli ta fejkowa wersja się przyjęła? No to współczuję. Takim narodem łatwo manipulować. Każdy kto zajrzał do nagrań z tych taśm poznał kontekst i nie powiela takich fejków, ale to widocznie tylko "garstka Polaków".
  • Odpowiedz
@manny24: Mhm. Czyli Morawieckiego wszyscy źle zrozumieli, ale Sikorskiego, Sienkiewicza i resztę to już dobrze.

Jakie to ciekawe, że kontekst wypowiedzi z przeszłości zależy od przynależności do partii politycznej w przyszłości.

Coraz lepsze skrypty wam centrala pisze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O łatwości manipulowania narodem świadczy to, że PiS wygrał wybory dwa razy z rzędu.
  • Odpowiedz
@Miecio99: Kontekst jest obiektywny, a nie subiektywny, więc nie ma znaczenia co jest wg mnie. Rozumiem, ze aż tak leniwy jesteś, że nie chce ci się przesłuchać tego jeszcze raz (o ile słuchałeś albo czytałeś, bo to nie jest takie pewne ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i wierzysz w bzdurne wpisy Wykopków. Powodzenia w życiu w takim razie.
  • Odpowiedz
@Kolorowezworki: Wolisz żyć w swoim świecie, w bańce to żyj. Nikt cię nie nauczy myśleć mirek. Musisz w końcu sam zacząć, tak wygodnie jest wierzyć we wszystko co randomowa osoba w necie napisze. Fajnie, że żadne medium pewnie te tobie bliższe jak Wyborcza nie potwierdza tego fejku, który krąży od 2018.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@manny24: Dziękuję za bardzo merytoryczną odpowiedź. Zadałem Ci pytanie i chciałem żebyś przedstawił swój punkt widzenia, a ty się obrażasz i odpowiadasz: "domyśl się".
Jeśli chodzi o moje zdanie na temat taśm i kontekstu to właśnie najgorzej wyszedł Morawiecki, bo on wypowiadał się na tych taśmach z największą pogardą dla wyborców, mówiąc co trzeba robić żeby zdobyć władzę bo Polacy są "głupi" i wystarczy kłamać by wygrać wybory..
O wyrwaniu
  • Odpowiedz
@manny24: No czytałem te rozmowy. Banda chujów i cyników, a Morawiecki się spośród nich nie wyróżniał. Dlatego tez dziwi mnie to, że próbujecie teraz pinokia wybielać, najlepiej tak, jakby go tam w ogóle nigdy nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°) To wy się nauczcie myślenia. Tak samo niektórzy ślepo bronią kaczora i innych kutasów z rządu. Skąd to się bierze?
  • Odpowiedz