Wpis z mikrobloga

Mirki. Szybko, zwięźle i na temat. Mam 29 lat, jestem z zawodu automatykiem i mam 3 lata stażu. Są zdolności analityczne, jakieś mega podstawy C się w zawodzie przydały jedynie. Chcę zmienić profesję i zostać programistą (wybrałem na początek Javę). Chciałbym to zrobić z jakąś szkołą programowania, tylko nie wiem jaką wybrać, myślałem nad Kodilla, SDAcademy lub przyszłyprogramista. Chce to zrobić w ten sposób, ponieważ obawiam się, że przy samodzielnej nauce z kursów na udemy czy innych platformach, nauczę się złych nawyków i popełnię dużo podstawowych błędów, a sama nauka będzie trwała dłużej (samo wydanie sporego hajsu też będzie motywacją). Co sądzicie o tych szkołach? Miał ktoś może z którąś styczność? Jak wrażenia?
#pracait #it #programista15k #programowanie
  • 4
@Shogun123: Kiedyś w Krakowie Luxoft przyjmował takich jak ty i w zamian za sowitą lojalkę kształcił a po kilku miesiącach wrzucał do projektu i dalej kształcił.

Ja z 10 takich co przemielilem u siebie po kilku latach jeden wybitny, 3 ponad senior level, 4 regular-senior no i 3 odpad przemysłowy.

Ogólnie z programu luxoftu jako pochłaniacz takich ludzi byłem zadowolony.
@OrzechowyDzem: potwierdzam, tez byłem na ich webinarze, normalnie jakby Ci garnki opylali i trują dupę do dziś. Ale z drugiej strony kumpela się przebranzowila z kierownika burger Kinga na testera manualnego, to był kurs stacjonarny u nich w Gdyni i kończył się certyfikatem istqb.