Wpis z mikrobloga

Która aplikacja jest najlepsza do nagrania prostego filmu i przyśpieszenia go do umieszczenia w social mediach?

Potrzebuję nagrać filmiki jak dostać się do gabinetu,w którą ulicę skręcić samochodem oraz jak dość z przystanku będę nagrywał telefonem S21+. Filmik będę chciał przyśpieszyć aby każdy trwał koło 30 sekund i umieścić go w social mediach na fanpagu.

#android #video #reklama #socialmedia
  • 6
  • Odpowiedz
@orzeszkiziemne: takie filmiki są mało intuicyjne i mało kto będzie chciał je oglądać. nie lepiej byłoby zrobić krótką animację z mapką i poruszającą się strzałką?
  • Odpowiedz
@muse: Może i lepiej, tylko raczej nie mam umiejętności żeby coś takiego zrobić. Natomiast niektórym osobom pewnie łatwiej będzie trafić jak im się pokaże dokładnie drogę w rzeczywistości
  • Odpowiedz
@orzeszkiziemne: jeśli masz jakikolwiek budżet, to pierwsza lepsza strona: www.animaker.com
z tego co wiem można przetestować za darmo, a oprócz tego robić różne inne animacje związane z Twoją działalnością. Nie wydaje mi się, żeby potrzebne było wiele umiejętności do obsługi tego, sami piszą "A platform for beginners, non-designers & professionals to create Animation and Live-Action videos for every moment of our life"
Po prostu ciężko mi sobie wyobrazić, że ktoś specjalnie
  • Odpowiedz