Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@panropuch: no tylko on podając takie informacje właśnie zniechęca ludzi do szczepień, jak niby daje im wybór? Wypowiada się na tematy, na które pojęcia nie ma i potencjalnie szkodzi, bo ktoś się może sugerować zdaniem tego dzbana i jeszcze grubasek udaje, że szczepiony nie był
  • Odpowiedz
Widzę, że niektórzy nie mogą zrozumieć, że ktoś chce dać ludziom wolny wybór jeśli chodzi o ich własne zdrowie.


@panropuch: nie, czym innym jest dawanie wolnego wyboru, a czym innym twierdzenie, że szczepionki to paskudny eksperyment medyczny i straszne g---o, a mimo to szczepienie się samemu.

Innymi słowy: róbta co chceta, ale nie bądźcie hipokrytami
  • Odpowiedz
@r333m4k444: niby jaki fikołek? Ktoś na początku sceptycznie podchodzi do nie przetestowanej szczepionki i jest ostrożny, w tym czasie szczepià się miliony ludzi, którzy mieli w dupie ewentualne konsekwencje, po tym czasie widać, że szczopionka nie jest szkodliwa i zmienia zdanie - to się nazywa rozsądek, a nie fikołek, ale wy lewaki i tak wiecie swoje. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@panropuch:

Widzę, że niektórzy nie mogą zrozumieć, że ktoś chce dać ludziom wolny wybór jeśli chodzi o ich własne zdrowie.


Widzę, że to Ty nie rozumiesz. Gdyby to rzeczywiście chodziło o danie ludziom wyboru to OK. Ale konfa od dawna, na co przykłady masz m.in. w komentarzach, prowadzi narrację, że szczepionki to eksperyment medyczny. Po czym sami chętnie biorą w tym eksperymencie udział. A dla swoich wyborców pozostawiają wrażenie, że
  • Odpowiedz
Jeśli ja nie piję to znaczy że jak dojdę do władzy mam wprowadzić prohibicję?


@silnikAtrakcyjny: jeśli mówię o szkodliwości alkoholu i to jaki jest zły, samemu chlejąc jak alkus to znaczy że jestem godny zaufania?
  • Odpowiedz
@niochland: no człowiek chlejący jak alkus najbardziej doświadcza złego wpływu alkoholu xD Bardziej chodzi o to, że jeśli coś robię/czegoś nie robię to nie znaczy że inni mają robić/nie robić tak jak ja. I tak narzucanie innym religii z ich strony jest bardzo chu#owe
  • Odpowiedz
@panropuch: Bzdura, ich narracja i w ogóle wyborców Konfederacji to atakowanie szczepionek i firm farmaceutycznych. Nie ma tam żadnej neutralności. Jak zwykle wychodzi na to że Konfederacji to cyniczni hipokryci a ich wyznawcy jak zwykle nie połączą kropek i nie podumają.
  • Odpowiedz
@panropuch: Po co dyskutować z dzieciarnią? Wyłożysz takiemu jak chłop krowie na rowie coś, co dla każdego logicznie myślącego człowieka powinno być rzeczą oczywistą, a ten ci odpisze "blalalabalalbla xD" i będzie zadowolony, że wygrał xD To są prymitywy, nikt więcej.

Wiadomość dla neuropków - ja sam jestem zaszczepiony i jestem przeciwny przymusowi szczepień szczepionką, co do której są uzasadnione wątpliwości, dawajcie mnie też na oszczercze grafiki obok Dziambora i
  • Odpowiedz