Wpis z mikrobloga

#polska #zakazhandlu #neuropa #bekazpisu #bekazkatoli #gospodarka

Wkrótce wchodzi w życie rozszerzony zakaz handlu!

ZNALEZISKO - https://www.wykop.pl/link/6474753/wkrotce-wchodzi-w-zycie-rozszerzony-zakaz-handlu/

We wtorek 1 lutego zaczną obowiązywać zmiany, które jeszcze bardziej utrudnią przedsiębiorstwom prowadzenie działalności przez siedem dni w tygodniu.
Pobierz N.....t - #polska #zakazhandlu #neuropa #bekazpisu #bekazkatoli #gospodarka

Wkrótc...
źródło: comment_164319153891FjQ8pDf0AKDuwyF2GpVl.jpg
  • 65
@yahoomlody: akurat wolnorynkowa konfederacja głosowała przeciw to ta narodościowa głosowała za. Mam ich kur dość powinny wywalic bosaka i innych narodościowców z konfederacji lub uformować stary UPR. Pewnie Bosak głosował za bo niedziela to w jego durnej religi dzień święty...
@CocoJamboolin: @Neubert: ale bycie zamordystą lub wolnościowcem to suma przekonań a dla mnie nawet bardziej średnia ważona bo wolność gospodarcza >>>>> wolność ideologiczna, ogólnie gospodarka >>>>>> ideologia. Jedyny dowód na Mentzena zamordyste jaki dostaje, to że nie chce USUNĄĆ zakazu obrażania uczuć religijnych (nawet nie wprowadzić), więcej zamordyzmu z tego filmiku nie wynika. Tak samo nigdzie nie wynika, że jest przeciwnikiem wolności kobiet i osób LGBT. Jest przeciwnikiem ideologii skrajnego
@prawa_reka_sorosa: oni chyba po prostu wolą to nazywa postawą proLGBT czy coś takiego XD i uznają, że każdy musi się do tego stosować. Bo nikomu do łba nie przyjdzie, że można mówić, że LGBT to ludzie i ideologia, lewa strona krzyczy, że LGBT to ludzie, prawa, że ideologia a prawda jest, że oba to ludzie i ideologia
@prawa_reka_sorosa: Spoko i tak niespodziewałem się, że to zaakceptujesz. W końcu wymyśliła to ufff... prawica i zaakceptowanie tego było by w skutkach tragiczne - sztormy, trzęsienia ziemii i inne kataklizmy. Jeszcze jakiś transwestyta się by obraził, że ktoś jego obcięcie penisa by nazwał... ideologią LGBT.