Wpis z mikrobloga

@oficjalniemartwa: właściwie nie wiem o co halo. na np. nie oglądam telewizji, nie czytam artykułów z nim związanych, od samego początku żyję jakby nie było wirusa i ani razu nie miałem z tego powodu żadnych nieprzyjemności xd
  • Odpowiedz
@oficjalniemartwa: to jest najlepsze jaką zwięchę łapią covidianie jak im uświadamiasz, że już zbliżają się trzy lata tego cyrku a ty nadal jakoś nie umarłeś z męczarniach i żyjesz tak normalnie na ile opresyjne rządy pozwalają
  • Odpowiedz
@oficjalniemartwa: @1aisomasaisoz: czemu wy szury macie tą mentalność obrażonego pięciolatka XD tak samo z tą "ostatnią prostą" XD przecież to no nie da się mieć więcej niż 5 lat i myśleć, że zwrot "wytrzymajmy dwa tygodnie" na początku pandemii miał znaczyć "już wiadomo, że to potrwa równo dwa tygodnie z zegarkiem w ręku i ani sekundy dłużej".. to miało tylko i wyłącznie spowodować, że ludzie nie wpadną w panikę kiedy
  • Odpowiedz
@Wlasciciel_prawakow proszę mnie nie nazywać szurem, nie jestem przeciwko szczepieniom, jestem przeciwko zmuszaniu ludzi do czegokolwiek wbrew ich woli i niszczeniu ich psychiki sianiem paniki i straszeniem, oraz przeciwko ograniczaniu wolności i dostępu do świeżego powietrza.

Trzeba mieć 5 lat mentalnie żeby słuchać i ufać władzy i słuchać takiej, jak to określiłaś "mowy motywacyjnej" na poważnie xD
  • Odpowiedz
@oficjalniemartwa: hard pill to swallow - ludzi jest za dużo i są zbyt różnorodni intelektualnie by każdy mógł podejmować działania mające wpływ na innych ¯\_(ツ)_/¯ różne ograniczenia i nakazy są po prostu konieczne jeżeli mówimy o bezpieczeństwie społeczeństwa i każdy dojrzały emocjonalnie człowiek to wie.
  • Odpowiedz