Wpis z mikrobloga

@JanRouterTrzeci podstawowy cayman kosztuje 260 tys, doposażenie go do poziomu "strucla suva" zabierze kolejne 260 tys zł.

Tam się płaci nawet za dołożenie znaczka na tyle, czy ma być cayman, 718 czy Porsche. Malowanie klamek na czarny kolor to 1000 zł.
  • Odpowiedz
@czuczer: No akurat bardziej ostentacyjnych aut niż premium suvy nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) Większość kierowców to dziwnie, Grażyny biznesu albo goście którzy są zwyczajnie grubi
  • Odpowiedz
No akurat bardziej ostentacyjnych aut niż premium suvy nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@qesq: raczej nudnych i przeciętnych

Jak ktoś cię minie SUVem to nawet specjalnie tego nie zauważysz - codziennie mijasz setki takich i ich nawet nie pamiętasz, ale jak przeleci Caymanem bez dachu albo Mustangiem z V8 na odcince to raczej na pewno zwrócisz uwagę
  • Odpowiedz
@Atreyu ale to chyba w Polsce i biednych krajach tak jest ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mnie bardziej rusza jak zobaczę nowe BMW x8, nie mogę ogarnąć jak to można kupić i tym jeździć. Na żadnym parkingu się to nie mieści.
  • Odpowiedz
@Atreyu: dlaczego uważasz że komuś ma zależeć na zwracaniu na siebie uwagi przelatując na odcince caymanem? Ludzie kupują samochody po to żeby się wygodnie przemieszczać. Inna sprawa że taki cayman na daily to w ogóle padaka
  • Odpowiedz
@open_or_die: w uk nie pamiętam kiedy widziałem ostatnim razem x8, takich jest w ogóle mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przeciętny SUV to crossover w stylu Qashqaia jakich miliony

@Roburgbur: odpowiadałem na konkretny cytat, wiem że ludzie są różni, a większości pasuje być przeciętnymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@JanRouterTrzeci:

Mustanga

na eleganckości

Dxx Mustang spoko, ale to nie jest "na eleganckości". Inna sprawa że wolę niższą markę/segment z wentylacją foteli, masażami, świetnym audio, ACC itp. itd. niż golasa Porsze.
Z kolei doposażenie Porsze do dobrego poziomu znacznie winduje cenę, a taka Panamera 4S E-Hybrid Executive zaczyna się od ponad 600k. I nadal nie ma ACC czy wentylacji foteli w standardzie z tego co pamiętam xD
  • Odpowiedz
A co takiego fajnego jest w zwykłym mustangu?


@Karczewsky: fajnie sie prowadzi, fajnie przyspiesza (<5s), boczura mozna #!$%@?, ma bardzo dobre wyposazenie jak na segment i cene. bardzo wygodny w dlugich trasach. i odwraca glowy

ciesze sie ze moglem pomoc
  • Odpowiedz
@xardas_pl: Ale do mnie piszesz czy do kogo o tym premium? Tak, dla mnie to kicz xD nawet jadąc takim cabrio w stanach po murzyńskiej dzielnicy sluchajac na maxa dżemu, ale o takich wspomnieniach możesz pomarzyć bo jara cie szmelc na pokaz dla ludzi którzy się na tym nie znają xD
  • Odpowiedz