Wpis z mikrobloga

No akurat bardziej ostentacyjnych aut niż premium suvy nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@qesq: raczej nudnych i przeciętnych

Jak ktoś cię minie SUVem to nawet specjalnie tego nie zauważysz - codziennie mijasz setki takich i ich nawet nie pamiętasz, ale jak przeleci Caymanem bez dachu albo Mustangiem z V8 na odcince to raczej na pewno zwrócisz uwagę
@Atreyu ale to chyba w Polsce i biednych krajach tak jest ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mnie bardziej rusza jak zobaczę nowe BMW x8, nie mogę ogarnąć jak to można kupić i tym jeździć. Na żadnym parkingu się to nie mieści.
@open_or_die: w uk nie pamiętam kiedy widziałem ostatnim razem x8, takich jest w ogóle mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przeciętny SUV to crossover w stylu Qashqaia jakich miliony

@Roburgbur: odpowiadałem na konkretny cytat, wiem że ludzie są różni, a większości pasuje być przeciętnymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@JanRouterTrzeci:

Mustanga

na eleganckości

Dxx Mustang spoko, ale to nie jest "na eleganckości". Inna sprawa że wolę niższą markę/segment z wentylacją foteli, masażami, świetnym audio, ACC itp. itd. niż golasa Porsze.
Z kolei doposażenie Porsze do dobrego poziomu znacznie winduje cenę, a taka Panamera 4S E-Hybrid Executive zaczyna się od ponad 600k. I nadal nie ma ACC czy wentylacji foteli w standardzie z tego co pamiętam xD
A co takiego fajnego jest w zwykłym mustangu?


@Karczewsky: fajnie sie prowadzi, fajnie przyspiesza (<5s), boczura mozna #!$%@?, ma bardzo dobre wyposazenie jak na segment i cene. bardzo wygodny w dlugich trasach. i odwraca glowy

ciesze sie ze moglem pomoc
@xardas_pl: Ale do mnie piszesz czy do kogo o tym premium? Tak, dla mnie to kicz xD nawet jadąc takim cabrio w stanach po murzyńskiej dzielnicy sluchajac na maxa dżemu, ale o takich wspomnieniach możesz pomarzyć bo jara cie szmelc na pokaz dla ludzi którzy się na tym nie znają xD