Wpis z mikrobloga

@Distri_guy: @Don_Hollywood: @misiafaraona: jestesmy hotelu i zeby wejsc do restauracji hotelowej trzeba okazac passkowid i zalozyc maske ktora pol metra dalej zdejmujesz i jesz... widzialem typa na skuterze jechal samemu imial maske pod sam nos w pociagu 3h jechal typ jeden z nami na caly pociag i 3h mial maske na sam nos... pracowalem z 5 wlochami kazdy byl dziwny ale myslalem ze moze to oni tavy specyficzni... nie
@Lofzug: zeby kupic chusteczki w kiosku musisz pokazac passkowid i wejsc z maseczka podciagnieta pod oczy... ale pozniej zdjemujesz i czill w kawiarni nie bylem xD ale w restauracji pobokazaniu dokumebtow juz spoko
@misiafaraona: gdzie mieszkasz ? Oni sa mili i usmiechnieci chyba dlatego ze o niczym nie mysla mi sie wydaje... wazne zeby bylo slonce i kapuczino... juz to ze maja taki piekny kraj a taki syf tutaj jest... smieci pelno wszedzie.. o stylu prowadzenia samochodow nie wspominajac xd tu jest wojna ba ulicy
@misiafaraona: wlasnie jestesmy w drodze z palermo do siracuse :) pozniej katania i etna :) piekny kraj ale te smieci na ulicach przerazaja xd
Nie dziwie sie ze nie wpuscilas za kierownice mam wrazenie ze oni chca sie pozabijac
@wi1qqqq: mieszkam w Geli hłe hłe hłe, tutaj już jeżdżę tak samo jak oni. Parkuję w drugiej linii, i nawet nie wyobrażałam sobie, że potrafię tak się pieklić za kierownicą a #!$%@? rzucać w trzech językach.
Jak czasem moja mam dojedzie to jej świeże reakcje przypominają mi moje odczucia sprzed paru lat.
@murdoc: nawet jak i nie to bymnie wyzywal rodakow od robakow #!$%@?.. pracowalem w 2 krajach i 80%francuzow to idioci a szwajcarzy nawet spoko ale moge to uzasadnic a Ty byles gdziekowiek poza granicami zeby wydawac takie opinie o Polakach ?