Wpis z mikrobloga

Grając w #godofwar naszło mnie na obejrzenie coś z mitów nordyckich i przypomniało mi się ze netflix zrobił jakiś serial o inkarnacji bogów nordyckich współczesnie #ragnarok Obejrzałem 2 sezony i wciąga dobrze się ogląda ale ma sporo głupot i faktycznie sezon pierwszy lepszy od drugiego.

W drugim mity wjechały troche za mocno, że nawet Loki dosłownie urodził węża światów xD Za sztywno trzymają się mitów moim zdaniem, cały czas licze, że koniec końców okaże się, że to ta woda powodowała jakieś choroby psychiczne, że niektórzy uważali się za gigantów a niektórzy za Bogów.

Razi ta obojętność mieszkańców Eddy, że co chwila walą tam pioruny, że nic nie podejrzewali jak Magne i Vidal padli od pioruna i ze ten drugi był bez gornej czesci ubrania i ze obok była locha w ścianie i ratownika wystrzeliło na 5m xD Słąbo też wygląda, że jak przedstawiają bohaterów, raz jako dobrych a raz jako złych. Pani Jotulowa niby ma jakieś uczucia, łezka poleciała jak się dowiedziała, że "udawany" mąz zalał inną a sama kilka odcinków wcześniej oddała się małolatom w pokoju dyrektora. Synek niby odłączył się od rodziny dla kobiety ale jednak nie, postanowił pomścić "udawanego" ojca No jest sporo głupot ale ogląda się dobrze, bo klimat nawet fajny i muzyczka spoko. Ciekawe jak to będzie z Saxą i Magne bo w mitologii gigantka o podobnym imieniu urodziła Thorowi dziecko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#seriale
  • 4
@StraznikZawartosci: o #!$%@? ktos wrzucil 2 obserwowane tagi w 1 wpisie i nie jest to tag nsfw

W drugim mity wjechały troche za mocno, że nawet Loki dosłownie urodził węża światów xD Za sztywno trzymają się mitów moim zdaniem


@StraznikZawartosci: No dokladnie, drugi sezon wygladal jakby byl robiony na sile zeby sie zgadzal z ksiazka. Co ciekawe, robiony przez ta sama wytwornie co drugi sezon wiedzmina...

no i to wyrzekanie