Wpis z mikrobloga

dostałem mailowe potwierdzenie od dwóch stacji TV, że będą przypatrywać się sprawie działań na szkodę dziecka, które wedle litery prawa są ścigane z urzędu. skończyło się #!$%@? tajger. 500+ nie dla maszynki tylko dla logopedy i ortopedy.
uruchamiam nowy tag: #wykopdlaamelki
#bonzo
  • 12
  • Odpowiedz
@mineralna_3: bardzo szanuję mireczku, ale od czego jest ten #!$%@? mops? Chyba od dawania pieniędzy na szlugi i harnasie dla bezmózgiej patologii. Mops już dawno powinien zabrać to dziecko do jakiegoś ośrodka a potem szukać rodziny zastępczej. Ale #!$%@? mopsiary pewnie siedzą i piją kawkę do 15 a później #!$%@? jaka to mają ciężka pracę. Przepraszam za wulgaryzmy ale się zdenerwowałem
  • Odpowiedz
@BigBoobs
@mineralna_3
Wy macie chyba poważnie 13 lat. Dziewczynka z lekkim upośledzeniem (Łatwo to wywnioskować po problemach z mową) w domu dziecka będzie gnębiona/ wyśmiewana i prześladowana. Jak dorośnie to nikt nie będzie się z nią męczył tylko będą ja szprycować benzodiazepinami na uspokojenie co ja wykończy. Powiedzcie to wprost w dupie macie co z tą dziewczynką celowo chcecie jej zniszczyć życie byleby tylko Tigerowi dopiec.
  • Odpowiedz
@radkiewiczmariusz: jestem przed 30 ale nie wiem co ma mój wiek do sytuacji w rodzinie kupiec, nie oglądam strimow ani gniotów tigera, jedyne na czym mi zależy to na wyrwaniu tego dziecka z patologii.

Dziecko upośledzone czy nie jest tylko dzieckiem a dzieci się cały czas rozwijają i zdziwiłbys w jak ekspresowym tempie to następuje. Jeśli odpowiednio wcześnie wykryjemy i zaczniemy leczyć to jesteśmy w stanie zlikwidować albo zminimalizować do minimum
  • Odpowiedz
@BigBoobs Ty rozumiesz co piszesz?

"Jeśli odpowiednio wcześnie wykryjemy i zaczniemy leczyć to jesteśmy w stanie zlikwidować albo zminimalizować do minimum prawie każda wadę lub chorobęczy to fizyczną czy mentalną. " - Chłopie czyli w jednym zdaniu uwaliłeś cała medycynę i udowodniłeś że oni gówno wiedzą? Bo większość lekarzy nie potrafi tego wyeliminować . Lekarze zwykłego autyzmu nie potrafią wyleczyć a zwykły wykopek rozwiązał większe problemy w jednym zdaniu

"Nawet w domu
  • Odpowiedz