Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam nadzieję, że poniższa mapka pozwoli zrewidować niektórym plany podróży i zastanowić się, czy na pewno chcemy wspierać system podatkowy danego państwa wydanymi tam pieniędzmi.

Mapka opisuje ograniczenia wewnątrz kraju najgorszym momencie (dla wielu państw jest to stan teraźniejszy).

ciemnoniebieski - nigdy nie została wprowadzona dyskryminacja
niebieski - praktycznie brak utrudnień dla niezaszczepionych
jasnoniebieski - nieodczuwalne utrudnienia dla niezaszczepionych
jasnoczerwony - pewne utrudnienia dla niezaszczepionych
czerwony - utrudnienia dla niezaszczepionych (turystyka i rekreacja)
ciemnoczerwony - poważne utrudnienia dla niezaszczepionych (życie codzienne)
czarny - zakaz życia dla niezaszczepionych (zakaz wychodzenia z domu, zakaz chodzenia do pracy, zakaz korzystania z transportu publicznego, zakaz chodzenia do sklepów)

ciemnoszary - państwo federalne z drastycznie różnymi regułami w zależności od regionu, ale raczej jest OK

#koronawirus #covid19 #szczepienia #podroze #europa #libertarianizm

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61f0161c1e699f000b032e95
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam nadzieję, że poniższa mapka poz...

źródło: comment_1643133907ylrmcI9IKpNs7jib09r3Bt.jpg

Pobierz
  • 8
OdległaAlpaka: > Niemcy powinny byc na czarno,, bez testu zakaz pracy. Austria tez. Tam przymusowe szczepienie

@56632: we Włoszech osoby 50+ nie mogą wejść do pracy bez szczepienia. W Niemczech czy Austrii można zrobić test.

Widać zamordystyczna Rosja.


@Zuben: w Rosji zastanawiają się nad zakazem korzystania z transportu publicznego dla niezaszczepionych, więc za chwilę może dogonić zachód ( ͡° ͜ʖ ͡°) Normalnie raj antyszczepów XD