Wpis z mikrobloga

Siema, po dyskusji jaka wywiązała się we wcześniejszym poście o łatwości życia kobiet pomiędzy @Oksymoron69321 oraz @Plutonowiec postanowiłem podać inny przykład łatwości życia kobiet, podam inny przykład jak panie mają się łatwiej.
Mianowicie gowno zawody typu kosmetyczka. Potrafią zarobić dobre parę tysięcy w zasadzie za coś co albo jest nie przydatne albo wygląda komicznie.

Paznokcie - kompletnie nie przydatne, kosztują z 2-3 stówy na miesiąc, absolutnie nic to nie daje do wyglądu generalnie są jedynie stratą czasu i pieniędzy skoro jedynie liczy się twarz.

Usta - dopóki jakaś kobieta, nie ma bardzo małych ust to botoks często nie dość, że jest nieprzydatny, to nawet często szkodliwy dla ich wygladu. Mam koleżankę, całkiem ładna, zrobiła se Usta i wygląda jak karyna z szympansimi ustami.
Większość kobiet chce mieć Usta jak murzynki. Problem jest jeden z takim rozumowaniem. Nie mają cech murzynek. Mianowicie osoby rasy czarnej mają bardziej rozwinięta maxille, co można zobaczyć gdy spojrzy się na czaszkę człowieka czarnego i porówna ja z czaszka człowieka białego.
Ich policzki są w harmonii z ich dużymi ustami.
A taka biała Agnieszka z srednio rozwienieta maxilla, pójdzie sobie do kosmetyczki, wstrzyknie sobie botoks do ust i potem wygląda jak jakiś homonkulus z człowieka i szympansa, z tymi nabrzmiałymi ustami.

Cera - inna koleżanka poszła do kosmetyczki usunąć zanieczyszczenia plus jeszcze jakaś depilacja, za co zapłaciła chyba 300zl albo coś w tych okolicach, ja za 160zl mam tretynoine plus krem nawilżający i starczy mi to na kwartał, rezultaty mam spoko dzięki temu, typy na looksmaxie czy indigenous swiss piszą mi że albo mega progress albo wyglądam more alive,less robust. Generalnie kobiety wydają u kosmetyczki krocie, za coś co można kupić w zasadzie za bezcen. Generalnie kosmetyczki zarabiają mega dużo, w zasadzie za coś co można zrobić w o wiele niższej cenie.

#blackpill #looksmaxing #przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 3
@rosikk1: Moja różowa prowadzi spory salon beauty - paznokcie, makijaże, zabiegi na cerę, makijaż permanentny, lasery, do tego fizjoterapia, masaże, zabiegi medycyny estetycznej i wiele innych. Sam korzystam z wielu usług - rewelacja. Kosmetolodzy (osoba po studiach) i fizjoterapeuci zarabiają bardzo dobrze bo jest i będzie na to popyt i są tego efekty. Nie mówię tu o domoroslych kosmetyczkach od paznokci. Nawet nie wiesz o czym piszesz tylko #!$%@? kocopoły. Równie
@DildoShwaggins Widzę,że nie zrozumiałeś kompletnie tego co mówię.

Nigdy nie pisałem,że ludzie z konkretnymi kompetencjami pokroju dentystów, chirurgów plastycznych są niepotrzebni. Uważam chirurgów plastycznych za artystów, większych niż 99 procent współczesnych gwiazd.
Dobrze wykonany lefort, jest dla mnie większym artyzmem niż wszystkie albumy Young zakolsi razem wzięte.

To samo tyczy się dentystów czy fizjo. Może nie są artystami, ale nadal są bardzo potrzebni. Nie wiem skąd to wywnioskowałeś,że uważam że ich usługi